• کدخبر: 11000
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۰۰ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۲/۱۰/۲۱
  • چاپ خبــر
امام جمعه شهرگلشهر :

اتحاد لازمه پیشرفت مسلمانان در همه عرصه‌هاست

امام جمعه گلشهرگفت: ضمن تاکید بر یکپارچگی مسلمان، اتحاد را لازمه پیشرفت و تعالی مسلمانان در تمام عرصه‌ها دانست .

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شهرستان گلپایگان ؛ حجت الاسلام والمسلمین سید علی موسوی خراسانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ، اظهار کرد: لازمه پیشرفت امت مسلمان  اتحاد و یکپارچگی در تمام امور است.

6565

 سید علی موسوی خراسانی  با اشاره به آغاز هفته وحدت این هفته را فرصتی مناسب برای ایجاد اخوت و تعمیق برادری بین مسلمانان دانست و افزود: هم اکنون مستکبران با ایجاد اختلاف در بین مسلمانان می‌خواهند این آرامش و اتحادی که بین آنهاست را ویران کنند که هفته وحدت می‌تواند زمینه‌ساز ایجاد اتحاد قوی‌تری بین مسلمان شود.

موسوی خراسانی بابیان اینکه یکی از برکات نظام جمهوری اسلامی  احیای زکات است ، تأکید داشت: مسلمانان ضمن رعایت تقوای الهی باید اقامه نماز  و ادای زکات رابه جا آورند.

 نماینده ولی فقیه در گلشهر افزود: با نگاهی کوتاه به تحولات منطقه می‌توان دید برخی کشورهایی غربی با فتنه‌انگیزی و ایجاد اختلاف می‌خواهند امت مسلمان را به جان هم بیندازند تا فرصت به استعمار بردن کشورهای مسلمان را مهیا کنند.

 سید علی موسوی خراسانی  اضافه کرد: مسلمان باید همیشه حربه‌ها و توطئه‌های دشمنان را شناسایی کنند تا دچار اختلاف و از هم گسستگی نشوند.

امام جمعه گلشهرگفت:علت اصلی این توطئه ها این است که کشور های غربی و حکومت های زورگویی چون  رزیم صهیونیستی به دنبال ایجاد تفرقه در ممالک اسلامی ومسلمانان هستند ونمی خواهند امت اسلامی متحد باشند.

 نماینده ولی فقیه در شهر گلشهر ضمن تسلیت شهادت امام حسن عسکری(ع) گفت: انتظار برای فرج ولیعصر(عج) بسیار اهمیت دارد و تمام مسلمان باید به این مهم توجه داشته باشند.

وی افزود: برای ظهور حضرت ولی عصر(عج)باید بسترهای لازم راشیعیان فراهم کند که تحقق این مهم پیروی ازولایت فقیه است.

درج دیدگاه

آخرین اخبار شهرستان

بایگانی

آبان ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰