• کدخبر: 13893
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۴۵ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۲/۱۱/۳۰
  • چاپ خبــر

سهمیه بنزین ویژه عید منتفی است

معاون وزیر نفت با بیان اینکه برای ایام نوروز با کمبود بنزین روبرو نیستیم، اعلام کرد: با توجه به عدم صدور مصوبه‌ای توسط دولت، اختصاص سهمیه ویژه نوروزی به مردم فعلا منتفی است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری گلپانا شهرستان گلپایگان؛ عباس کاظمی درباره مهمترین اقدامات شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی به منظور تامین مطمئن بنزین نوروزی مردم، گفت: هم اکنون بازرسی از وضعیت جایگاه‌های سوخت سراسر کشور برای ارائه خدمات ویژه به مردم در ایام نوروز آغاز شده است.
398
معاون وزیر نفت همچنین با تاکید بر موجودی مطلوب بنزین در انبارهای نفت کشور، تصریح کرد: برای ایام نوروز تدابیر ویژه اندیشیده شده و مشکلی در تامین بنزین نوروزی مردم وجود ندارد.
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با یادآوری اینکه برای ایام نوروز به هیچ وجه کشور با کمبود بنزین روبرو نیست، اظهار داشت: با این وجود مردم باید حداکثر صرفه جویی در مصرف این فرآورده نفتی را در دستور کار قرار بدهند.
به گزارش مهر ، این مقام مسئول همچنین در خصوص اختصاص سهمیه ویژه بنزین نوروزی به مردم، توضیح داد: تاکنون هیچگونه تصمیمی برای اختصاص سهمیه ویژه نوروز در سطح دولت انجام نگرفته است.
این عضو هیات مدیره شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با یادآوری اینکه تصمیمات اختصاص سهمیه ویژه نوروزی به مردم در هیات دولت انجام می گیرد، خاطرنشان کرد: از اینرو با توجه به عدم صدور مصوبه‌ای اختصاص سهمیه ویژه بنزین نوروزی منتفی است.
به گزارش مهر، آمارهای رسمی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی حاکی از آن است که ذخیره بنزین نوروز ۹۳، با ۷۰۰ میلیون لیتر افزایش نسبت به سال گذشته به یک میلیارد و ۵۰۰  میلیون لیتر رسیده است.
در همین حال پیش بینی می شود مصرف بنزین در ایام نوروز سال آینده با جهش قابل توجه به ۹۰ تا ۱۰۰ میلیون لیتر در روز افزایش یابد.
منبع: مهر

درج دیدگاه

بایگانی

اسفند ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹