• کدخبر: 16145
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۰۷ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۱/۱۲
  • چاپ خبــر
رییس جمعیت هلال احمر گلپایگان خبر داد:

فعالیت ۵۴ امدادگر داوطلب هلال‌احمر در گلپایگان در نوروز ۹۳

رییس جمعیت هلال احمر گلپایگان گفت: جمعیت هلال احمر با بکارگیری ۴۰ نفر امدادگر داوطلب در ۳ پایگاه امدادی و ۱۴امدادگر در یک پایگاه نوروزی به صورت شبانه روزی در ایام تعطیلات نوروز خدمت رسانی انجام می دهد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری گلپانا شهرستان گلپایگان؛ حمیدرضا کریمیان  درباره چگونگی ارائه خدمات نوروزی جمعیت هلال احمر گلپایگان گفت: در تعطیلات امسال هم مانند سال های گذشته،جمعیت  هلال احمر افتخار دارد با اجرای طرح‌های نوروزی در خدمت هم‌وطنان و مسافران باشد.

images (1)

وی گفت: جمعیت هلال احمر گلپایگان در امر خدمت رسانی با فعال کردن سه پایگاه امداد و نجات جاده ای در گدارسرخ و محورخمین –گلپایگان و پایگاه درب امام زاده ابراهیم که به صورت دائم مستقز هستند و یک پایگاه نوروزی با ۱۴ امدادگر   از۲۷ اسفندماه ۹۲ تا ۱۵فروردین ۹۳ با هدف ایجاد مسافرتی ایمن، ارائه خدمت می کند.

 رییس جمعیت هلال احمر گلپایگان، تصریح کرد: آماده باش نیروهای امدادی داوطلب در قالب تیم‌های عملیاتی و ایجاد کشیک امدادی پرسنل این مجموعه نیز برای تکمیل خدمات در ایام تعطیلات نوروز از جمله اقداماتی است که صورت گرفته است ، تا پاسخ گویی به حوادث به نحو شایسته ای انجام گیرد.

حمیدرضا کریمیان ضمن آرزوی سلامتی و شادکامی برای مسافرین و هموطنان در این ایام، ابراز امیدواری کرد: پایبندی به قوانین راهنمایی و رانندگی و رعایت اصول ایمنی و بهداشت در سفرهای نوروزی را سرلوحه برنامه های خود قرار دهیم تا شاهد سفر های ایمن و بدون حادثه باشیم.

وی یادآوری کرد: توزیع نقشه راهنمای شهرستان گلپایگان و بروشور،تست قندخون  وفشار خون بیماران وارائه دیگر خدمات پزشکی  از اقدامات پایگاه های امداد ونجات جمعیت هلال احمر گلپایگان می باشد.

درج دیدگاه

بایگانی

فروردین ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اسفند   اردیبهشت »
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱