• کدخبر: 1641
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۰۱ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۲/۰۶/۱۰
  • چاپ خبــر
تکمیل اورژانس گلپایگان به ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد

تکمیل اورژانس گلپایگان به ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد

 IMG09551773مدیر شبکه بهداشت و درمان گلپایگان گفت: در صورتی که ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار در اختیار اورژانس بیمارستان امام حسین(ع) گلپایگان قرار بگیرد این اورژانس تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شهرستان گلپایگان به نقل از مهر ،محمد صادق فیاضی  اظهار داشت: اورژانس بیمارستان امام حسین(ع) گلپایگان تاکنون ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و برای تکمیل به ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد.

وی گفت: واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان گلپایگان به طور مرتب از واحد های صنفی و مراکز عرضه مواد غذایی بازدید دارد و طی پنج ماهه اول سال جاری  بیش از پنج تن مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته از سطح مراکز عرضه مواد غذایی شهر گلپایگان جمع آوری  و امحا شده است و ۱۰۰ مورد هم به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شده‌اند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان گلپایگان افتتاح کلینیک سالمندان و خدمت رسانی و مشاوره به ۵۰۰ نفر از سالمندان شهرستان را از اقدامات انجام شده طی پنج ماه گذشته عنوان کرد و افزود: همچنین طی این مدت بیش از یک هزار نفر از بانوان توسط ماماها و پزشکان این شهرستان مورد غربالگری تست سرطان سینه قرار گرفته‌اند.

فیاضی گفت: کاهش شاخص مرگ و میر کودکان و نوزادان در اثر سوانح و حوادث، پوشش صد درصدی واکسیناسیون، ویزیت رایگان بهداشت و روان ۴۰۰ نفر از روستائیان، غربالگری یک هزار و ۲۰۰ نفر از دانش آموزان در پایگاه‌های سنجش، کاهش عمل سزارین به طبیعی به میزان ۱۰ درصد از دیگر اقدامات انجام شده طی پنج ماه نخست سال جاری است.

وی همچنین به سامانه ۱۴۹۰- ۰۳۱۱ اشاره کرد و گفت: شهروندان می‌توانند با مشاهده مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته مراتب را به  شبکه بهداشت اطلاع دهند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان گلپایگان در ادامه به اقدامات مرکز فوریت‌های پیش بیمارستانی گلپایگان پرداخت و گفت: با توجه به جمعیت شهرستان و محدوده خدمات شهرستان در حال حاضر یک پایگاه شهری و یک پایگاه جاده‌ای در گلشهر خدمات جاده‌ای ارائه می‌کنند.

درج دیدگاه

بایگانی

مهر ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 12345
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰