• کدخبر: 17360
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۴۰ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۳/۰۲/۶
  • چاپ خبــر

فعالیت دوباره یک شرکت وابسته به فرقه ضاله بهائیت

شنیده ها حاکی از آن است که شرکت “آ.د” وابسته به فرقه ضاله بهائیت برای فعالیت های اقتصادی خود در قالب نام ها و شرکت های جدید فعالیت خود را ادامه داده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری گلپانا شهرستان گلپایگان؛ چندی پیش خبرهایی در خصوص وابستگی شرکت “آ.د” به فرقه ضاله بهائیت منتشر شد؛ شرکتی متعلق به عناصر بهائی که طی سال های اخیر توانسته بود با انجام دهها تخلف اقتصادی و غیراقتصادی، در عرصه اجتماعی فعال شود.

0455

گفته می شود فعالیت اقتصادی عناصر تشکیلاتی این فرقه ضاله، بهانه‌ای برای ورود به خطوط قرمز امنیتی است، ‌وزارت اطلاعات در چند سال قبل نیز مبادرت به کشف هزاران لنز عینک قاچاق نمود که همه آنها ساخت رژیم صهیونیستی بودند و توسط یک عنصر بهائی وارد شده بود.

یا برخی افراد بهائی دیگر با خرید زمین در یک منطقه از کشور تلاش داشتند تا مسلمانان را به کوچ اجباری وادار سازند.

البته تخلفات شرکت “آ.د” در دی ماه سال گذشته توسط سربازان گمنام امام عصر (عج) مورد بررسی قرار گرفت، پرونده آن تکمیل و اکنون در اختیار دستگاه قضائی است.

شنیده ها حاکی از آن است که این شرکت برای ادامه فعالیت های اقتصادی خود در قالب نام ها و شرکت های جدید فعالیت خود را ادامه داده است.

بر اساس این گزارش، نام های”ت.د” و ” آ” اسامی جدید این شرکت برای ادامه فعالیت های اقتصادی و کمک به فرقه ضاله بهائیت در کشور است.

منبع: دانا

درج دیدگاه

بایگانی

تیر ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱