• کدخبر: 17893
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۱۸ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۲/۱۶
  • چاپ خبــر
ریس شورای اسلامی شهر گلشهر :

برای اجرای طرح های نوین کشاورزی در گلشهر به تزریق کمک مالی نیاز داریم

احمد فیاضی گفت : به منظور اجرای طرح آبیاری تحت فشار و یکپارچه سازی اراضی و احداث کانال های آب به کمک های مالی نیاز داریم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری گلپانا شهرستان گلپایگان؛ حیدرعلی گل محمدی مدیر جهاد کشاورزی گلپایگان،در نشست با کشاورزان شهرگلشهر درمسجد جامع این شهر که در زمینه عوامل موثر در پذیرش طرح یکپارچه سازی اراضی برگزارشد، اظهار داشت: این طرح با توجه به نتایج تحقیقات حاصل شده،با اجرای این طرح راهبردهای مناسب جهت تسریع در روند یکپارچه سازی و توسعه سیستم های آبیاری تحت فشار اتخاذ می شود.

405d8abb72f42cfbb7da47b7f9d17f95

 وی با بیان اینکه یکپارچه سازی اراضی و آبیاری تحت فشار برای جلوگیری ار هدر رفت آب و توسعه کشاورزی جزء راهکارهای مهم  محسوب می شود، افزود: این مدیریت در راستای رفع مشکلات کشاورزان این شهر و همکاری لازم در اجرای طرح پکپارچه سازی اراضی و آبیاری تحت فشار اعلام می دارد .

در ادامه احمد فیاضی ریس شورای اسلامی شهر گلشهر با بیان اینکه شغل اکثریت این مردم در شهر گلشهر کشارزی و دامپروری است، تصریح کرد: به منظور اجرای طرح آبیاری تحت فشار و یکپارچه سازی اراضی و احداث کانال های آب به کمک های مالی نیاز داریم.

فیاضی خاطرنشان کرد: افزایش قیمت حامل های انرژی  برای مصارف  موتورهای آب،  و افزایش قیمت  خوراک دام  و کاهش قیمت فروش محصولات از جمله مشکلات کشاورزان شهر گلشهر می باشد.

درج دیدگاه

بایگانی

آذر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 12
۳۴۵۶۷۸۹
۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶
۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳
۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰