• کدخبر: 18183
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۰۰ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۳/۰۲/۲۱
  • چاپ خبــر
شهردار گلپایگان:

نهادینه کردن حقوق شهروندی در جامعه نیاز به فرهنگ سازی دارد

شهردا رگلپایگان گفت: با فرهنگ سازی مناسب حقوق شهروندی در جامعه نهادینه و گام های موثری در حوزه خدمات شهری برداشته خواهد شد.

 به گزارش پایگاه تحلیلی خبری گلپانا شهرستان گلپایگان؛ محمود بخشی در همایش شوراهای اسلامی شهرستان که با حضور امام جمعه ، فرماندار و مسئولان در تالار اندیشه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، اظهارکرد: شهرداری سازمانی است که توسط اعضای یک شهر برای رفع نیاز‌های شهری تاسیس شده و به وظایف قانونی خود عمل می کند.

0105

بخشی خاطرنشان کرد: به علت فقدان مدیریتی که در واحد شهری کشور وجود دارد لطمه های زیادی خوردیم  که باید در این راستا هزینه هایی  را برای رفع کمبودها پرداخت کنیم.

این مقام مسئول با بیان اینکه اگر مدیریت هماهنگ شهری اجرا شود می توانیم هزینه ها را به بهترین نحو مدیریت کنیم ،تصریح کرد: شورای اسلامی شهر دراین راستا کمک های  شایان ذکر می تواند انجام دهد.

شهردار گلپایگان اظهارداشت: نظام اداری کشور دچار فقرآموزشی است که در این زمینه  با ارتقای سطح دانش و آگاهی می توانیم درمدیریت هماهنگ شهری نقش بسزایی داشته باشیم.

 بخشی تصریح کرد: با فرهنگ سازی مناسب حقوق شهروندی در جامعه نهادینه و  گام های موثری در حوزه خدمات شهری برداشته می شود که توجه به حوزه فرهنگ و اجتماع شهری  از سیاست های  کلان شهرداری است.

وی در ادامه با تأکید براینکه اعضای شورای اسلامی معتمدین مردم هستند چرا که مردم با اعتماد به نفس آنها را انتخاب کردند لذا باید در خدمتگزاری به مردم تلاش کنند،خاطر نشان کر: با تاسیس مجمع خیران شهرساز در توسعه و آبادانی شهر‌ها تلاش داشته باشیم .

بخشی ادامه داد: شهرستان گلپایگان با بحران مدیریت زباله مواجه است که برای رفع معضل دفن زباله ،ساخت کارخانه بازیافت ضروری می باشد.

درج دیدگاه

بایگانی

خرداد ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اردیبهشت    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱