دیار عالمان

برگزاری آیین تحلیف منتخبین چهارمین دوره شورای اسلامی شهرهای گلپایگان، گوگد و گلشهر

کدخبر: 1881
شهریور ۱۲, ۱۳۹۲ در ساعت ۳:۴۰ ب.ظ

5798 [1]همزمان با سراسر کشور آیین تحلیف منتخبین چهارمین دوره شورای اسلامی شهرهای گلپایگان، گوگد و گلشهر و ۳۹ روستای این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شهرستان گلپایگان به نقل از فارس،حسین میرزایی ظهر امروز پس از برگزاری آیین تحلیف منتخبین چهارمین دوره شورای اسلامی شهرهای گلپایگان، گوگد و گلشهر که امروز در فرمانداری گلپایگان تشکیل شده بود در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه گلپایگان اظهار داشت: همزمان با سراسر کشور آیین تحلیف به صورت مجزا برای اعضای شوراهای اسلامی شهرهای گلپایگان، گلشهر و گوگد و ۳۹ روستای شهرستان گلپایگان در فرمانداری برگزار شده است.

وی افزود: بعد از آیین تحلیف و قرائت سوگند نامه توسط اعضاء، هیئت‌ رئیسه سنی برای اعضای شورای اسلامی سه شهر گلپایگان، گلشهر و گوگد و ۳۹ روستای شهرستان گلپایگان تشکیل شد و این افراد با رای مخفی اعضا انتخاب شدند.

فرماندار گلپایگان همچنین به آیین تحلیف ۳۹ روستای شهرستان گلپایگان اشاره کرد و گفت: مشابه آیین انجام شده برای منتخبین و اعضای شورای اسلامی دهیاری‌ها و روستاها نیز صورت گرفت.

این مسئول ضمن آرزوی موفقیت برای منتخبین چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا تصریح کرد: قانون مداری و اجرای ضوابط و مقررات باید محور اصلی همه امور قرار گیرد.

میرزایی با تاکید بر تعامل بین اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: تعامل اعضای شورای اسلامی شهر با همدیگر، تعامل اعضای شورای اسلامی شهر با شهردار و تعامل اعضای شورای اسلامی شهر با مسئولان و دستگاه‌های اجرایی رمز موفقیت اعضای شوراهای اسلامی خواهد بود.

وی با تقدیر از اعضای دوره سوم شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار کرد: در دوره قبل شش سال مداوم کار خدمت رسانی به مردم انجام شد و فعالیت‌های چشمگیری هم در این شهرستان صورت گرفت و امیدواریم در دوره چهارم شوراهای اسلامی شاهد شکوفایی و رونق و عمران شهرستان گلپایگان باشیم.

فرماندار گلپایگان یادآورشد: پس از اینکه شوراهای اسلامی در روستاها مستقر شدند، شورای بخش تشکیل می‌شود و از هر شهر و بخش نمایندگانی معرفی و شورای اسلامی شهرستان تشکیل خواهد شد و دور جدیدی از خدمت رسانی به مردم آغاز می‌شود.

به گزارش فارس، در شهر گلپایگان: آقایان احمد افتخاری به سمت رئیس شورای اسلامی شهر گلپایگان، مسعود اسکندری به سمت نائب رئیس شورای اسلامی شهر گلپایگان، خانم خدیجه ناطقی به سمت منشی و آقای مجید نوری به عنوان خزانه دار شورای اسلامی شهر گلپایگان انتخاب شدند.

در شهر گوگد: آقایان قدرت الله قمصری به سمت رئیس شورای اسلامی شهر گوگد، محمدرضا محمدی به سمت نائب شورای اسلامی شهر گوگد، خانم ساره منتظری به عنوان منشی و آقای سید محمود میر شریفی  به سمت خرانه دار با رای اعضای برای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر گوگد برگزیده شدند.

در شهر گلشهر: آقایان احمد فیاضی به سمت رئیس شورای اسلامی شهرگلشهر، به سمت شمس الله فیاضی نائب شورای اسلامی شهرگلشهر، مرتضی جمالی به سمت منشی و صفر علی فیاضی به سمت خزانه دار چهارمین دوره شورای اسلامی شهرگلشهر انتخاب شدند.


[1] تصویر: http://golpaigan.ir/uploads/2013/09/5798.jpg