• کدخبر: 19564
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۱۷ ق.ظ - جمعه ۱۳۹۳/۰۳/۲۳
  • چاپ خبــر
در جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی گلپایگان عنوان شد؛

فرماندار گلپایگان:شعار امسال با یک حرکت جهادی محقق شود

فرماندار گلپایگان گفت:مسئولان ارزیابی کنند که چقدر در تحقق مطالبات رهبری اقدام کرده و متوجه باشند که شعار امسال باید با یک حرکت جهادی محقق شود و در این زمینه کم کاری جایز نیست.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری گلپانا شهرستان گلپایگان؛ محسن حسین میرزایی درجلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی شهرستان گلپایگان که  درسالن اجتماعات فرمانداری گلپایگان برگزار شد، اظهار داشت: زیرساخت‌های لازم برای تحقق حماسه اقتصادی در کشور ایجاد شده است و باید با تکیه بر این زیرساخت‌ها و توسعه آنها به سمت تحقق حماسه اقتصادی برویم.

08780

وی تصریح کرد: مسئولان در این زمینه ارزیابی کنند که چقدر در تحقق این شعارها و مطالبات رهبری اقدام کرده و متوجه باشند که شعار امسال باید با یک حرکت جهادی محقق شود و در این زمینه کم کاری جایز نیست.

فرماندار گلپایگان خاطر نشان کرد: مبلغ ۲ میلیارد تومان تسهیلات از طریق بسیج سازندگی استان برای اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی گلپایگان پرداخت می شود.

وی،مردمی کردن اقتصاد، کاهش وابستگی به نفت، مدیریت مصرف، کارآفرینی و استفاده حداکثری از زمان، منابع و امکانات را از جمله الزامات و راهکارهای سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی از سوی رهبرمعظم انقلاب عنوان کرد و افزود: این مهم باید در جامعه نهادینه و عملیاتی شود.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی در ادامه ضمن قدردانی از تشکیل قرارگاه اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی و کمیته های مربوطه در ادارات این شهرستان ، اظهار داشت: این نشست ها می بایست تا حصول نتیجه برای تحقق سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری پیگیری و ادامه یابد.

سید محمد حسین میرمحمدی تصریح کرد: در راستای نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی از ظرفیت های موجود نهایت استفاده شود، لذا با نظارت مستمر دستگاهها بر طرح های اشتغال زائی که با بهره مندی از تسهیلات بانکی انجام می شود،این مهم پیگیری و دنبال شود.

درج دیدگاه

بایگانی

اسفند ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹