• کدخبر: 19836
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۵۲ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۳/۰۳/۲۹
  • چاپ خبــر
فرماندار گلپایگان؛

۳۶۰ دانشجوی گلپایگان در اردوی های جهادی امسال شرکت می‌کنند

فرمامدار گلپایگان گفت:امسال ۳۶۰ دانشجوی بسیجی در اردوهای جهادی شرکت و در مناطق محروم شهرستان چادگان و گلپایگان فعالیت فرهنگی و عمرانی و اقتصادی انجام خواهند داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری گلپانا شهرستان گلپایگان؛ محسن حسین میرزایی در جلسه برنامه ریزی اردوهای جهادی که با حضور جانشین فرماندهی سپاه ‘گلپایگان و روسای دانشگاه ها در سالن اجتماعات فرمانداری گلپایگان برگزار شد، اظهار کرد: شورایی راهبردی متشکل از افراد اهل ایده و اندیشه برای اردوهای جهادی تشکیل شود تا به صورت مستمر در خصوص این موضوع فکر و اندیشه کنند و راهکارهای اساسی ارائه دهند.

0485

وی با بیان اینکه جلسات متعدد برای برگزاری این اردوها که با هدف فرهنگی است برگزارشود ، تصریح کرد: برای افزایش بهره وری این اردوها طرحی مدون شود و همه عوامل اجرایی اردوها به یک تفاهم مشترک برسند .

فرماندار گلپایگان تأکید کرد: اردوهای جهادی کار بسیار ارزشمندی است و باید به گونه ای عمل کنیم که خاطره ای خوش این اردوها در ذهن دانشجویان ماندگار شود.

حسین میرزائی تصریح کرد: بیشتر فعالیت ها باید عام المنفعه انجام شود تا افراد بیشتری از این خدمات بهره مند شوند و همچنین می بایست به گونه ای عمل شود که از امکانات موجود استفاده بهینه صورت گیرد.

فرماندار گلپایگان تأکید کرد: اقدامات دانشجویان بسیجی در مناطق محروم از لحاظ تاثیرگذاری و ماندگاری در عرصه و منطقه‌ای باید مورد توجه قرار گیرد.

وی اذعان داشت: امسال ۳۶۰ نفر از دانشجویان بسیجی در اردوهای جهادی شرکت ، و در مناطق محروم شهرستان چادگان و گلپایگان فعالیت فرهنگی و عمرانی و اقتصادی انجام خواهند داد.

درج دیدگاه

بایگانی

تیر ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱