• کدخبر: 21042
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۲۲ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۰۴/۲۳
  • چاپ خبــر
همزمان با هفته حجاب و عفاف؛

از ۲۱ بانوی محجبه شاغل در ادارات دولتی گلپایگان تجلیل شد

همزمان با هفته حجاب و عفاف در آئینی از بانوان محجبه شاغل در سیستم اداری گلپایگان دارای حجاب برتر تقدیر شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری گلپانا شهرستان گلپایگان؛ معاون فرمانداری گلپایگان  در همایش عفاف و حجاب که در سالن اجتماعات فرمانداری گلپایگان برگزارشد، بیان کرد: متأسفانه مقوله حجاب در سطح کشور با چالش‌ هایی روبه ‌رو شده است.

محمد سعید طاهری افزود: در جامعه اسلامی  شاهد حضور برخی افراد با ظاهری نا مناسب هستیم که این امر سبب بروز آسیب هایی شده است.

 وی تصریح کرد: در ادارات گلپایگان نه تنها دغدغه ای در زمینه رعایت حجاب بانوان شاغل  وجود ندارد بلکه بانوان شاغل  چادر را به عنوان حجاب برتر انتخاب کردند.

 معاون فرمانداری گلپایگان تأکید کرد: عفاف و حجاب تنها صرف بانوان  نیست و آقایان نیز می بایست حریم محرم و نامحرم و شعائر اسلامی را در محیط‌  اداری  رعایت کنند.

حجت الاسلام سید محسن موسویان در ادامه گفت: برای پایه گذاری تمدن اسلامی نگاه به زنان باید مورد بررسی و تبیین قرارگیرد.

 استاد حوزه و دانشگاه اصفهان حجاب را برگرفته از سبک زندگی اسلامی عنوان و تصریح کرد: نظام‌ آموزشی  و الگودهی‌ فکری و راه‌های رسیدن به زندگی آرمانی  و ایده آل از طریق رسانه ملی به سمت غربی سوق داده می شود.

 وی با بیان اینکه حجاب به معنای حضور اجتماعی یک زن در سطح جامعه است، خاطرنشان کرد: برای ترسیم جایگاه بانوان در جامعه نمی توانیم از گذشته الگوبرداری کنیم .

استاد حوزه و دانشگاه اصفهان تأکید کرد: در جامعه باید نگاه توحیدی به زن اصلاح و احیا شود لذا  تغییر نگرش باید از خود زنان آغاز شود.

 لازم به یادآوری است: از۲۱ بانوی محجبه  شاغل در ادارات دولتی گلپایگان که از سوی ادارات به فرمانداری معرفی شدند، به همت امور بانوان  فرمانداری با لوح تقدیر و هدیه تجلیل شد.

درج دیدگاه