• کدخبر: 21972
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۴۵ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
  • چاپ خبــر
رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران گلپایگان؛

نصب تمثال مبارک شهدا در گلپایگان آغاز شد

رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران گلپایگان گفت:نصب تمثال ۳۶۰شهید شهرستان گلپایگان به اهتمام بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و همیاری و مساعدت فرماندارشهرستان ذینت بخش خیابانها و معابرشهر گردید.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری گلپانا شهرستان گلپایگان؛غلامرضا حیدری  اظهار داشت:از ۱۲ مردادماه سال جاری کار نصب تمثال اسطوره های شهامت و ایثار پس از سالها در شهرستان گلپایگان آغاز گردیده است وعطرو شمیم ایثار را در شهرمان  طنین انداز نموده است.

تمثال شهدای گلپایگان

وی بیان افزود: نصب تمثال ۳۶۰ شهید شهرستان از میدان ولی عصر آغاز گردیده و تا پل قاضی زاهد ادامه خواهد یافت و پس از اتمام عملیات نصب با حضور خانواده های معظم شهدا و مسئولین شهرستان به صورت ویژه افتتاح ورونمایی خواهد گردید.

حیدری ادامه داد: تمثال شهدای گرانقدر با ابعاد۸۰ و۱۲۰ می باشد تا خودروهای در حال عبور در آن مناطق بتوانند از وجود تمثال بزرگواران استفاده کافی و وافی را بنمایند و امید است که خداوند و شهدا از انجام این کار رضایت داشته باشند.

رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران گلپایگان گفت:ماباید سلوک شهدا را درسبد زندگی افراد جامعه قرار دهیم تاشاهد آگاهی و بصیرت و پیشرفت در مسیری باشیم که خواسته خداوند متعال و امام راحل و رهبر معظم انقلاب و شهدای گلگون کفن از صدر اسلام تاشهدای  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.

درج دیدگاه

بایگانی

مرداد ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱