• کدخبر: 21976
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۵۸ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۳/۰۵/۱۴
  • چاپ خبــر
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلپایگان؛

مراسم تجلیل از خبرنگاران گلپایگان برگزار می‌شود

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلپایگان:بمناسبت روز خبرنگار مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری گلپانا شهرستان گلپایگان؛هادی بیاتی اظهار داشت: طبق آئین سال های گذشته به اتفاق تمامی فعالان عرصه خبر و خبرگزاری شهرستان، دیدارحضوری با مسئولین شهرستان از جمله امام جمعه و فرماندار محترم شهرستان خواهیم داشت تا از فرصت ایجاد شده ، جهت بیان مسائل و مشکلات خبرنگاران و راهنمایی و توصیه های مربوط جهت رفع  این مشکلات از سوی ایشان و دیگر پیشکسوتان مربوطه استفاده نماییم.

بیاتی گفت: از ویژه برنامه های روز خبرنگار در شهرستان ،اهدای لوح تقدیر به ۲۶ خبرنگار و تلاشگر عرصه خبر و رسانه از طرف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ، و به جهت تقدیر از زحمات وتلاشهای این عزیزان خواهد بود.

وی افزود: در خصوص انعکاس اخبار در شهرستان می توان گفت فعالیت خبرنگاران در این رابطه قابل قبول می باشد وکوشش آنان را می توان فعالیت جهادی نامید.

سرپرست اداره ارشاد شهرستان گلپایگان تصریح کرد :کار خبرنگار کاری سازنده می باشد که می تواند با انعکاس اخبار و بیان واقعیات و فعالیت های دستگاهها وارگانها ، بصیرت و آگاهی را در بین مردم بالا ببرد.

وی در پایان یادآور شد: کار خبرنگاری کاری انتقادی و بعضاً پیشنهادی می باشدکه همواره با ذوق و تلاش خبرنگار در این رابطه همراه گردیده است.

درج دیدگاه

آخرین اخبار شهرستان

بایگانی

آبان ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰