• کدخبر: 25273
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۵۴ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۳/۰۹/۳
  • چاپ خبــر
شهردار گلپایگان؛

ساخت و ساز در حریم شهر گلپایگان با هماهنگی شهرداری انجام گردد

شهردار گلپایگان با بیان این که هرگونه ساخت و سازی در حریم شهر باید با هماهنگی شهرداری صورت بگیرد،افزود:دستگاه‌های دولتی که در املاک تصرفات و ساخت و سازهایی داشته‌اند باید پاسخگوی شهرداری باشند.

به گزارش گلپانا ؛ شهردار گلپایگان در جلسه شورای اداری که در فرمانداری گلپایگان برگزار شد،اظهار داشت: مدیریت واحد شهری موجب عمران ، آبادانی ، توسعه شهر و کاهش هزینه‌ها و خدمات بیشتر به شهروندان می‌شود.

 محمود بخشی تصریح کرد: در اواخر دولت دهم بحث ممیزی املاک دستگاه‌های اداری مطرح شد لذا تعدادی از دستگاه‌های اداری برای تعیین تکلیف و تهیه سند ساختمان‌های اداری به شهرداری مراجعه ، و تعدادی دیگر هیچ اقدامی در این زمینه انجام ندادند.

وی با بیان اینکه همکاری دستگاه‌های اداری با شهرداری تعاملی و دوسویه است و هیچ بار مالی متوجه دستگاه‌های اداری در شهرستان و استان نخواهد بود، افزود: دولت همه ساله اعتباری در بودجه برای این منظور پیش‌بینی می‌کند و اگر دستگاه‌های اداری شهرستان وضعیت ممیزی املاک خود را به شهرداری اعلام کنند این بودجه جذب می‌شود.

شهردار گلپایگان با بیان این که هرگونه ساخت و سازی در حریم شهر باید با هماهنگی شهرداری صورت بگیرد،افزود:دستگاه‌های دولتی که در املاک تصرفات و ساخت و سازهایی داشته‌اند باید پاسخگوی شهرداری باشند.

 بخشی گفت: مدیریت واحد شهری موجب عمران و توسعه شهر و کاهش هزینه‌ها و خدمات بیشتر به شهروندان خواهد شد بنابراین بهتر است دستگاه‌های خدمات‌رسان با هماهنگ بیشتری حفاری خیابان‌ها و کوچه‌ها را انجام دهند.

درج دیدگاه

بایگانی

شهریور ۱۳۹۹
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱