• کدخبر: 29619
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۳۹ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۴/۰۲/۱۹
  • چاپ خبــر

همایش پیاده روی خانوادگی از حرم تا حرم در شهرستان گلپایگان برگزار شد

پیاده روی حرم تا حرم با هدف ارتقا سطح سلامت جامعه از آستانه مقدس ۱۷ تن و آستانه مقدس عمران بن علی به سمت مقبره شهدای گمنام گوگد برگزار شد

به گزارش گلپانا: پیاده روی حرم تا حرم با هدف ارتقا سطح سلامت جامعه در ایام میلاد با سعادت مولای متقیات علی (ع) و هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج  و هفته گرامیداشت مقام معلم از آستانه مقدس  ۱۷ تن و آستانه مقدس عمران بن علی به سمت مقبره شهدای گمنام گوگد برگزار شد این پیاده روی به همت کارگروه ورزشی مجمع راهبردی بسیج شهرستان و شهرداری های گلپایگان و گوگد شرکت پلیمر،شرکت شیرآلات رحیمی گلپایگانی، سرد ساز خودرو، مدیرت استخر شاهد، فروشگاه اسپورت ۹۰ از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۰ صبح برگزار شد. در میان شرکت کنندگان ۱۱۱۰ کارت قرعه کشی پخش شد و در پایان برنامه به ۷۵ نفر از شرکت کنندگان هدایای نفیسی اهداشد.

سرهنگ محمد اسماعیل علیشاهی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گلپایگان با حضور در این همایش در جوار شهدای گمنام پارک لاله گوگد اظهار نمود: امربه ورزش امر به معروف است و همدلی و همزبانی یکی از معروفات می باشد.

وی بیان کرد:شرکت خانواده های محترم شهرستان در این همایش یکی از معروفات بود، زیرا علاوه بر بدست آوردن سلامت و تندرستی و نشاط ، یک همدلی و همزبانی بین دو شهر گلپایگان و گوگد برای انجام برنامه های بلند مدتی که قرار است  در آینده بین این دو شهر اجرا گردد را برقرار نمود.

درج دیدگاه

بایگانی

بهمن ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« دی    
 12345
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰