• کدخبر: 29865
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۰۴ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
  • چاپ خبــر

جشنواره فرشتگان نماز در گلپایگان برگزار شد

جشنواره ی فرشتگان نماز با همت ستاد اقامه نماز شهرستان برای نوآموزان مهد های گلپایگان برگزار شد.

به گزارش گلپانا: جشنواره ی فرشتگان نماز با همت ستاد اقامه نماز شهرستان برای نوآموزان مهد های گلپایگان برگزار شد.

حجت الاسلام حمید زلقیان مسئول ستاد اقامه نماز شهرستان در گفت و گو با گلپانا گفت: ما در ماه های گذشته یک برنامه آموزشی که از برنامه های ستاد اقامه نماز کل کشور نیز بود را اجرایی کردیم که مهم ترین هدف آن آموزش نو نهالان در بحث نماز بود .

مسئول ستاد اقامه نماز بیان کرد: به لحاظ اینکه نماز زیر ساخت عقیدتی یک مسلمان است و ذهن کودک در این دوران مستعد آموزش است، ما تصمیم گرفتیم در این دوران قبل از اینکه به سن تکلیف برسند از لحاظ روحی و فکری نونهالان را آماده کنیم تا در سنین تکلیف بتوانند با این فریضه الهی راحت ارتباط برقرار کنند.

وی افزود: خانواده ها بعد از این آموزش باید با شیوه های متفاوت و تشویق ها لذت نماز را درون فرزندانشان زنده نگه دارند.

صدیقه حسینی مدیر اجرایی این طرح تصریح کرد: ما سعی کردیم در این طرح به کلیه نوآموزانی که موفق به خواندن یک نماز کامل شوند جوایزی را اهدا کنیم.

فعال فرهنگی در این عرصه گفت: هدف از اجرای این برنامه اشاعه فرهنگ نماز خوانی در این سنین است که با توجه به اینکه فارغ از خواندن درس ذهن مستعدی را دارند این فریضه واجب را هرچه زودتر یاد بگیرند.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح حدود ۴ ماه طول کشید افزود، از ۲۹۰ شرکت کننده ۸۸ نفر توانستند امتیاز کامل را کسب کنند که به این افراد جوایزی داده میشود.

درج دیدگاه

بایگانی

آذر ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« مهر    
 1
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰