• کدخبر: 29975
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۴۹ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۴/۰۲/۲۶
  • چاپ خبــر

برگزاری چهارمین مجمع شورای هیئات مذهبی گلپایگان

همایش هیئات مذهبی و مداحان شهرستان با هدف ایجاد جریان یکپارچه و هماهنگ، هم افزایی و انسجام بیشتر جهت نقش آفرینی بهتر برای حرکت در جهت مسیر ولایت در بین هیئات شهرستان گلپایگان برگزار شد

به گزارش گلپانا: چهارمین همایش هیئات مذهبی و مداحان شهرستان با هدف ایجاد جریان یکپارچه و هماهنگ، هم افزایی و انسجام بیشتر جهت نقش آفرینی بهتر برای حرکت در جهت مسیر ولایت در بین هیئات شهرستان در حسینیه اعظم ابلولان گلپایگان برگزار شد.

نائب الرئیس شورای هیئات های مذهبی شهرستان با بیان اهداف همایش  عنوان کرد: با توجه به مناسبت های پیش رو از جمله اعیاد شعبانیه و ماه مبارک رمضان باید همکاری و همیاری هیات مذهبی در سطح شهرستان زیاد شود و جلسات مجمع با مداومت بیشتر برگزار شود.

مهدی سروری با اشاره به همایش های آتی این کانون گفت: مکان و برنامه ریزی مشخصی برای تجمع بزرگ نیمه شعبان باید انجام بگیرد.

حجت الاسلام والمسلمین شکروی با بیان تسلیت به مناسبت شهادت امام کاظم و تبریک عید مبعث و یاداوری فرمایش امام به حاج صادق آهنگران مداح اهل بیت تصریح کرد: در مداحی و روضه فقط نباید سوز و مصائب اهل بیت گفته شود ،باید حماسه سرایی نیز شود.

وی بیان کرد: برای حل مشکلات چه مشکلات فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و… باید فرهنگ و معارف اهل بیت را نشر دهیم اگر این معارف زنده شود خیلی از مشکلات فعلی ما حل می شود.

تجلیل از شخصیت پیر غلام اهل بیت مرحوم حاج محمد تقی میثمی یکی دیگر از برنامه های این مجمع بود.

درج دیدگاه

بایگانی

آذر ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« مهر    
 1
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰