• کدخبر: 31215
  • تاریخ انتشار خبر: ۷:۱۱ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۳/۲۵
  • چاپ خبــر
به مناسبت هفته جهاد کشاورزی:

تقدیر از شش تولید کننده برتر گلپایگان در سال ۹۴

در جنگ اقتصادی امروز کشاورز ما با تولیدات خود و قدمی که برای خود کفایی کشور بر میدارد گلوله ای را بر سینه دشمن شلیک می کند.

به گزارش گلپانا:  شش تولید کننده نمونه سال ۹۴ در گلپایگان در همایش هفته جهاد سازندگی با حضور مسئولان شهرستان برگزار شد مورد تقدیر قرار گرفتند.

درهمایشی که در روز گذشته در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی برگزار شد مهدی شخصی به عنوان زنبور دار نمونه ، فضل الله اعجازی در مرغداری نمونه واحد گوشتی بدون آنتی بیوتیک، شرکت مهد تولید در  پرورش دهنده نمونه ماهیان سردابی  ،داوود نیکنامی در بخش پرورش اسب ، احمد قنبری به عنوان بهترین و عباس خامسی در پرورش مرغ تخم گذار به عنوان بهترین های عرصه تولیدات کشاورزی در سال معرفی شدند.

رئیس جهاد کشاورزی با اشاره به هدف جهاد کشاورزی گفت: بخش کشاورزی تجلی گاه اقتصاد مقاومتی است که با بالا بردن راندمان کار یک کشاورز ما میتوانیم با امکانات موجود بهری وری را بالا ببریم و موجب رشد و شکوفایی اقتصاد کشور شویم.

حیدر علی گلی با بیان  هشت پروژه شهرستانی در حال اجرا تصریح کرد: با انجام این پروژه ها به مدیریت ،  ۳۸ روستا از این پروژه ها بهره مند شده  و برای افرادی فرصت شغلی ایجاد شده است.

وی با تاکید بر پتانسیل موجود در شهرستان در بخش کشاورزی و اشاره بر منابع آبی موجود بیان کرد: شهرستان ما متاسفانه از  موجود  درست استفاده نمی کند و بهره وری لازم از زمین ها و منابع آبی در شهرستان نمی شود.

امام جمعه گلپایگان در این مراسم با بیان اهمیت جهاد در شرایط فعلی جامعه اسلامی اظهار کرد: دشمن قصد دارد با تحریم کشور را به خود  محتاج نگه دارد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا اسماعیلی افزود: در جنگ اقتصادی امروز کشاورز ما با تولیدات خود و قدمی که برای خود کفایی کشور بر میدارد گلوله ای را بر سینه دشمن شلیک می کند.

کارشناس اداره برق شهرستان گلپایگان در این مراسم خبر داد: کشاورزان صاحب چاه آبی که در ساعت های اوج گرما و انرژی چاه آب مزرعه خود را خاموش کنند از از پرداخت هزینه برق در آن ماه معاف هستند.

 

 

درج دیدگاه

بایگانی

تیر ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱