• کدخبر: 31952
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۲۰ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۴/۰۴/۲۰
  • چاپ خبــر
برگزاری نمایشگاه :

بشقاب های سمی پشت بام خانه ما

امروزه رفتارهای اجتماعی عوض شده و افراد بیشتر به سمت زندگی مجازی سوق پیدا کردند که در ابزار مجازی و فرهنگی موجود ماهواره، تاکنون تخریب بالاتری داشته است.

به گزارش گلپانا: نمایشگاه بشقاب های سمی خانه ما در روز قدس روبه روی مصلی گلپایگان در معرض عموم همگان قرار گرفت.

مسئول امر به معروف ناحیه سپاه گلپایگان گفت: نمایشگاه بشقاب های سمی خانه ما با محوریت آگاهی بخشی به عموم مردم در باب اثرات زیان بخش ماهواره و آسیب آن به چهارچوب خانواده برگزار شد.

مهدی توسلی اظهار کرد: آسیب های تربیتی ماهواره به نسل فعلی از دید هیچ کارشناس تربیتی و روان شناس پوشیده نیست که در همین راستا باید در مقابل آن فعالیت های هدفدار مبارزه با این تکنولوژی صورت گیرد.

وی در ادامه بیان کرد: یکی از اقدامات صورت گرفته توسط ما تعویض ماهواره با دستگاه دیجیتال است که خوشبختانه در شهرستان گلپایگان نسبت به سایر شهرستان های هم جوار توانستیم آمار نسبتا خوبی در تحویل ماهواره کسب نمائیم.

 

مسئول امر به معروف ناحیه سپاه گلپایگان افزود: هدف ما ایجاد فرهنگ سازی و آگاهی بخشی به مردم برای تحویل حداقل ۲۵ درصد از ماهواره های درون شهرستان است.

مهدی توسلی تصریح کرد: امروزه رفتارهای اجتماعی عوض شده و افراد بیشتر به سمت زندگی مجازی سوق پیدا کردند که در ابزار مجازی و فرهنگی موجود، ماهواره تاکنون تخریب بالاتری داشته است.

وی با اشاره به افزایش آمار طلاق در شهرستان گفت: با جنگ نرم باید با ابزار جنگ نرم مقابله کرد و راه های اجباری تاثیر چندانی نخواهد داشت.

 

مسئول امر به معروف ناحیه سپاه گلپایگان در پایان به آمار استفاده از ۳ تا ۴ هزار بشقاب ماهواره در شهرستان خبر داد.

 

نویسنده

نوشته شده توسط محمدحسين در تیر ۲۲ام, ۱۳۹۴

با سلام،فعالیت شما در راستای نشر ارزشهای دینی و مقابله با جنگ نرم دشمن مفید فایده بوده و هست،لطفاً مطالب تولیدی در راستای جنگ نرم در سایت درج نمایید.از زحمات شما دست اندرکاران پایگاه خبری تشکر می کنم.دست حق یارتان.

درج دیدگاه

بایگانی

مرداد ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱