• کدخبر: 33405
  • تاریخ انتشار خبر: ۵:۳۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۰۵/۲۸
  • چاپ خبــر
رئیس اداره صنعت و معدن:

نمایشگاه عرضه محصولات مورد نیاز مدارس از ۱۰ شهریور در سالن فرهنگ و ارشاد گلپایگان برگزار خواهد شد

نمایشگاه عرضه محصولات مورد نیاز مدارس از ۱۰ الی ۲۰ شهریور در سالن فرهنگ و ارشاد گلپایگان برگزار خواهد شد.

به گزارش گلپانا رئیس اداره صنعت و معدن گلپایگان گفت: نمایشگاه عرضه محصولات مورد نیاز مدارس از ۱۰ الی ۲۰ شهریور در سالن فرهنگ و ارشاد گلپایگان برگزار خواهد شد.

علی یوسفی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در این نمایشگاه محصولات و ملزومات مورد نیاز مدارس اعم از کیف، کفش، فرم مدارس، نوشت افزار و… با تخفیف در اختیار همشهریان قرار خواهد گرفت.

وی افزود: ساعت بازدید نمایشگاه ۹ الی ۱۳ ظهر و ۱۷ الی ۲۲ خواهد بود.

رئیس اداره صنعت و معدن گلپایگان تصریح کرد: اقلام عرضه شده صرفا با رویکرد ایرانی اسلامی خواهد بود و در غرفه ها از فروش کالاهایی با نقوش بیگانه و غربی جلوگیری به عمل خواهد آمد.

علی یوسفی در ادامه بیان کرد: اقلام و لوازم التحریر عرضه شده تنها با ۸ درصد سود و پوشاک حداقل ۱۰ درصد سود نسبت به فاکتور خرید توزیع خواهد شد.

رئیس اداره صنعت و معدن گلپایگان با اشاره بر همکاری سایر ادارات در برپایی این نمایشگاه عنوان کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری، اتاق اصناف و شورای شهر از سایر ارگان های همکاری کننده در این نمایشگاه هستند.

وی در پایان یاداور شد: برگزاری هرگونه نمایشگاه عرضه کالا باید در غالب کمیته برگزاری نمایشگاه شهرستان مورد بررسی قرار گیرد و مجوز آن صادر گردد.

لازم به ذکر است اعضا این کمیته تشکیل شده از نماینده فرماندار، نماینده شهردار، نیرو انتظامی، اتاق اصناف و اداره صنعت و معدن به عنوان متولی خواهند بود.

 

نویسنده

نوشته شده توسط شهروند در شهریور ۴ام, ۱۳۹۴

سلام قیمت املاک در شهرستان گلپایگان کاذب و حبابی بالا بوده و بسیار فراتر از یک شهری است که با کمترین امکانات ( همراه با گرانی های نامتعارف) در ۲۰۰ کیلومتری مرکز یک استان قرار دارد. فروشندگان ملک در شهرستان گلپایگان تحت تاثیر برخی بنگاه های سودجو و دلال(که بعضا کار ساخت وساز هم انجام می دهند)، خرید برخی خریداران نا آشنا و ثروتمند تهرانی و مقایسه قیمت های خود با کلانشهر اصفهان، به طرز عجیبی قیمت ها را به صورت کاذب بالا برده اند و عملا قدرت خرید را از عامه مردم سلب نموده اند. این قیمت ها موجب شده است که رکود مسکن بیش از جاهای دیگر در شهرستان گلپایگان به چشم بیاید. خواهشمند است شما به عنوان یک از فرهیختگان شهر، به منظور تنویر افکار عمومی اطلاع رسانی لازم را در جهت متعادل سازی قیمت ها انجام دهید.

درج دیدگاه

بایگانی

خرداد ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« اردیبهشت    
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱