دیار عالمان

نمایشگاه عرضه محصولات مورد نیاز مدارس از ۱۰ شهریور در سالن فرهنگ و ارشاد گلپایگان برگزار خواهد شد

کدخبر: 33405
مرداد ۲۸, ۱۳۹۴ در ساعت ۵:۳۰ ب.ظ

به گزارش گلپانا [1] رئیس اداره صنعت و معدن گلپایگان گفت: نمایشگاه عرضه محصولات مورد نیاز مدارس از ۱۰ الی ۲۰ شهریور در سالن فرهنگ و ارشاد گلپایگان برگزار خواهد شد.

علی یوسفی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در این نمایشگاه محصولات و ملزومات مورد نیاز مدارس اعم از کیف، کفش، فرم مدارس، نوشت افزار و… با تخفیف در اختیار همشهریان قرار خواهد گرفت.

وی افزود: ساعت بازدید نمایشگاه ۹ الی ۱۳ ظهر و ۱۷ الی ۲۲ خواهد بود.

رئیس اداره صنعت و معدن گلپایگان تصریح کرد: اقلام عرضه شده صرفا با رویکرد ایرانی اسلامی خواهد بود و در غرفه ها از فروش کالاهایی با نقوش بیگانه و غربی جلوگیری به عمل خواهد آمد.

علی یوسفی در ادامه بیان کرد: اقلام و لوازم التحریر عرضه شده تنها با ۸ درصد سود و پوشاک حداقل ۱۰ درصد سود نسبت به فاکتور خرید توزیع خواهد شد.

رئیس اداره صنعت و معدن گلپایگان با اشاره بر همکاری سایر ادارات در برپایی این نمایشگاه عنوان کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهرداری، اتاق اصناف و شورای شهر از سایر ارگان های همکاری کننده در این نمایشگاه هستند.

وی در پایان یاداور شد: برگزاری هرگونه نمایشگاه عرضه کالا باید در غالب کمیته برگزاری نمایشگاه شهرستان مورد بررسی قرار گیرد و مجوز آن صادر گردد.

لازم به ذکر است اعضا این کمیته تشکیل شده از نماینده فرماندار، نماینده شهردار، نیرو انتظامی، اتاق اصناف و اداره صنعت و معدن به عنوان متولی خواهند بود.

 


[1] گلپانا: http://www.golpana.ir