• کدخبر: 35139
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۳۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۴/۰۷/۲۹
  • چاپ خبــر
سردار قاسم رضایی:

آشنایی فرزندان با فرهنگ و ادبیات رفتاری اهل بیت پدافند در جنگ نرم موجود است

سردار رضایی با بیان لزوم دشمن شناسی در جامعه امروزی یاداور شد: بزرگترین دشمن کشور در امروز مصرف گرایی است.

به گزارش گلپانا سردار قاسم رضایی گفت: آشنایی فرزندان با فرهنگ و ادبیات رفتاری اهل بیت پدافند در این جنگ نرم برای مواجهه با فرهنگ تزریق شده غربی است.

سردار رضایی در همایش نهضت روشنگری که عصر روز گذشته در سالن فرهنگ و ارشاد گلپایگان برگزار شد اظهار کرد: یکی از مهم ترین اثرات جنگ نرم امروز تغییر سبک زندگی در خانواده های ماست.

وی با بیان اینکه در ادبیات اهل بیت هر جایگاه شخصیتی مستلزم رفتار خاص خود است یاداور شد: امام حسین (ع) می توانستند در روز عاشورا همه را جمع کرده و با همه خداحافظی می کردند و سفارشات خود را به آنان می گفتند ولی ایشان با تک تک اعضای خانواده گفت و گویی مجزا داشتند که ما باید درس بگیریم در خانواده هایمان شیوه تعامل صحیح با هر کدام از ارکان خانواده را باید یاد بگیریم.

سردار رضایی با بیان تاسف بر استفاده بیش از حد لوازم آرایشی و  آمار ۸۵ درصدی لوازم تقلبی موجود در کشور تصریح کرد: آمار حاکی از این است که بیشترین فروش این لوازم را در دهه اول ماه محرم  کشور داشته ایم .

وی افزود: ما ۳۰۰۰ جوان نابارور در کشورمان داریم که بر طبق مطالعاتی که انجام داده ام یکی از علت های آن استفاده از همین لوازم است.

سردار رضایی در جمع بانوان با تاکید بر اهمیت نهادینه کردن خداشناسی در جامعه گفت: وقتی در جامعه خداشناسی زنده شود دیگر با معزلات اجتماعی چون طلاق و ظلم مردان به زنان یا بالعکس را نخواهیم داشت.

وی با بیان لزوم دشمن شناسی در جامعه امروزی یاداور شد: بزرگترین دشمن کشور در امروز مصرف گرایی است.

IMG_0254گلپانا IMG_0270گلپانا IMG_0256گلپانا IMG_0262گلپانا IMG_0260گلپانا IMG_0259گلپانا

 

درج دیدگاه

بایگانی

مرداد ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱