• کدخبر: 37388
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۲۱ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۴/۰۹/۲۳
  • چاپ خبــر
از کشف حجاب تا روبوسی با مجریِ مرد

از کشف حجاب تا روبوسی با مجریِ مرد

معتمد آریا که در گذشته تنها مشغول در حرفه بازیگری بود ولیکن در گذر زمان دچار تغییرات رفتاری شد و در سال ۸۸ با حمایت ها و دخالت های خود باعث نمایان ساختن چهره واقعی خود شد…

سینمای ایران مدت هاست دستخوش تغییر و تحولاتی شده و با اقدامات ضدارزشی و غرب زده عده ای بازیگران،حواشی جدیدی برای آن ایجاد شده است.
جدا از خروج و کشف حجاب بازیگران معلوم الحالی همچون گلشیفته فراهانی، چکامه چمن ماه و صدف طاهریان، فاطمه معتمدآریا یکی از بازیگرانی است که چندسالی است با انجام اقدامات خارج از عرف خود توجه غرب را به سینمای ایران و بازیگران معطوف کرده است و باعث خدشه دار شدن نام جمهوری اسلامی ایران و سینمای ایران شده است.


فاطمه معتمدآریا یکی از بازیگرانی است که راه رفته ی بازیگری همچون چکامه چمن را ادامه می دهد ولیکن با کمی تغییرات!
معتمد آریا که در گذشته تنها مشغول در حرفه بازیگری بود ولیکن در گذر زمان دچار تغییرات رفتاری شد و در سال ۸۸ با حمایت ها و دخالت های خود باعث نمایان ساختن چهره واقعی خود شد.
معتمدآریا در زمان اغتشاشات و آشوب هایی که فتنه گرانِ اصلاح طلب در کشور ایجاد کرده بودند از ایران رفت و در اقدامی ضداسلامی حجاب خود را برداشت و با پوششی نامناسب و استفاده از رنگ سبز در لباس خود از فتنه گران حمایت کرد و با استفاده از کلمات نامناسب ،غیر از فتنه گران را مقصر خواند.


حمایت از فتنه گران و بانیان اغتشاش در کشور، انتهای راه رفته معتمدآریا نبود و با گفتگو خود با سایت های غربی، سینمای ایران را به دلیل وجود عملِ سانسور و رعایت شئونات اسلامی و لمس نکردن زنان در فیلم و نبود الکل سرزنش کرد! ولیکن از آنجایی که این بازیگر به طور کلی مسیر زندگی خود را تغییر داده است،به انجام اقدامات فوق بسنده نکرد و داور جشنواره ای ضد ایرانی شد که فیلمی با داستانِ عشق نامانوس یک جوان فرانسوی الجزایری تبار و دختری ایرانی در آن جشنواره بود که این فیلم اشاراتی به فتنه ۸۸ داشت و بیانگر نبود آزادی در جهان اسلام و همینطور ایران بود!
با وجود اقدامات ضدارزشی ذکر شده در بالا و همچنین روبوسی با مجری مرد یک برنامه،این بازیگر با ادای کلماتی حق به جانبه ،به دفاع از خود و متهم کردنِ مجدد حکومت جمهوری اسلامی ایران پرداخت!


فاطمه معتمدآریا در طی مصاحبه اخیر خود گفت:در لحظه ای که مرا بی دلیل بازجویی میکردند، جز گریه کردن کار دیگری از دستم برنمی آمد چون دلم نمیخواست جدل کنم، فقط سکوت میکردم و اشک میریختم، برای اینکه من در جای نامتعادلی واقع شده بودم، جایی که حقم نبود و شایسته ام نیست!
بسیار جالب توجه است که این خانم کارنامه سیاه خود را فراموش کرده و اکنون با چهره ای حق به جانب ، بازجویی خود را بی دلیل می داند و جایی را که در آن واقع شده بود را در حد خود و شایسته خود نمی دانست و گویا باید به ایشان متذکر شویم که تمامی این مسائل بازتاب رفتارهای خودشان بوده و اگر هم امروز طرفداران خود را از داده،از صدقه سر کارهای خودشان می باشد و به قول معروف خود کرده را تدبیر نیست پس بهتر آن است که خانم معتمدآریا به جای مقصر نشان دادن بقیه و ابراز ناراحتی از شرایط بوجود آمده،علت را در رفتارهای خود جستجو کند نه دولت.

منبع :پایگاه خبری حامیان ولایت/فرهنگی

درج دیدگاه

بایگانی

خرداد ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اردیبهشت    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱