• کدخبر: 38125
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۵۱ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۴/۱۰/۸
  • چاپ خبــر
فرمانده نیروی انتظامی گلپایگان:

وضعیت هندسی خیابان های گلپایگان عمده مشکل ترافیک شهری است

سرهنگ بساطی اظهار کرد: خیابان های گلپایگان متعلق به هفتاد الی هشتاد سال پیش است که با توجه به افزایش خودروها و جمعیت دیگر پاسخ گوی نیازهای ترافیکی روز نیست.

به گزارش گلپانا، فرمانده نیروی انتظامی گلپایگان گفت: وضعیت هندسی خیابان های گلپایگان عمده مشکل ترافیک شهری است.

سرهنگ حسین بساطی امروز در نشست خبری  خود در محل فرماندهی انتظامی این شهرستان اظهار کرد: خیابان های گلپایگان متعلق به هفتاد الی هشتاد سال پیش است که با توجه به افزایش خودروها و جمعیت دیگر پاسخ گوی نیازهای ترافیکی روز نیست.

وی با اشاره به وضعیت تصادفات درون شهری و افزایش ۲۰ درصدی آن عنوان کرد: متاسفانه خیابان های شهر گلپایگان پاسخ گوی وضعیت روز شهر نیست البته شهرداری مساعدت های لازم را برای کاهش خطرات و رفع مشکلات می کند.

فرمانده نیروی انتظامی گلپایگان وضعیت تصادفات خارج شهری را مطلوب دانست و خاطرنشان کرد: در گلپایگان خوشبختانه کاهش تصادفات برون شهری را در سال اخیر شاهد بودیم

سرهنگ بساطی میزان کشف مواد مخدر را در یکسال گذشته ۱۳۹۸ کیلو گرم بیان کرد و گفت: امسال ۱۵ درصد افزایش کشف مواد مخدر نسبت به سال گذشته داشتیم و همچنین برای دستگیری افرادی که در شهرستان اقدام به کاشت شاهدانه و گراس کرده اند تدابیری اندیشیدیم.

وی ادامه داد: حضور به موقع پلیس در صحنه جرم و افرادی که با تلفن ۱۱۰ تماس حاصل می کنند باید با نرم سازمانی کمتر از ۷ دقیقه صورت گیرد که تلاشمان بر این بود که این استاندارد را رعایت کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی گلپایگان از پلمپ ۱۹ واحد صنفی عرضه قلیان در شهرستان خبر داد و یاداور شد: خانواده ها باید نظارت خود را بر فرزندان بیشتر کنند تا به سمت این مکان ها کشیده نشوند.

سرهنگ بساطی آموزش همگانی را بهترین شیوه برای کاهش جرائم دانست و بیان کرد: ما به قشرهای هدف مثل طلافروشی ها و برخی اصناف پرخطر آموزش های لازم جهت جلوگیری از وقوع جرم را داده ایم و گاها با حضور چهره به چهره در مساجد و مدارس و همچنین حضور در بین عموم مردم اقدام به دادن آموزش های لازم کرده ایم.

وی افزود: با زحمات صورت گرفته همکاران ما در نیروی انتظامی توانستیم ۱۸ درصد کاهش جرائم نسبت به سال گذشته داشته باشیم.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: گلپایگان بیشترین سرانه استفاده از فضای مجازی را در شهرهای اطراف دارد که پلیس فتای گلپایگان اقدامات خوبی را در این فضا برای ایجاد امنیت انجام داده است.

سرهنگ بساطی از دستگیری چند تولید کننده کانال مبتذل و تولید محتواهای نامناسب در این فضا خبر داد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: با ماشین هایی که آلودگی صوتی در خیابان ها ایجاد کنند برخورد خواهد شد.

IMG_۲۰۱۵۱۲۲۸_۱۰۲۶۲۷IMG_۲۰۱۵۱۲۲۸_۱۰۳۱۳۹

درج دیدگاه

بایگانی

خرداد ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اردیبهشت    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱