• کدخبر: 39275
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۲۶ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۴/۱۱/۱۱
  • چاپ خبــر
احتمال احضار چند نماینده به دادسرا
در پرونده تأمین اجتماعی

احتمال احضار چند نماینده به دادسرا

وکیل مدافع جمعی از کارگران در پرونده تأمین اجتماعی گفت: برخی از نمایندگان مجلس که از طریق مرتضوی پول گرفته بودند، در صورتی که نامشان مشخص شود به دادسرا احضار می‌شوند

وکیل مدافع جمعی از کارگران در پرونده تأمین اجتماعی گفت: برخی از نمایندگان مجلس که از طریق مرتضوی پول گرفته بودند، در صورتی که نامشان مشخص شود به دادسرا احضار می‌شوند.

مصطفی ترک‌همدانی در خصوص آخرین وضعیت رسیدگی به اتهامات سعید مرتضوی در پرونده تأمین اجتماعی گفت: رئیس دادگاه و نماینده دادستان در حین رسیدگی به پرونده متوجه شدند که عناوین مجرمانه دیگری هم می‌تواند متوجه مرتضوی باشد به همین جهت هم پرونده از شعبه ۱۰۵۷ دادگاه رسیدگی به جرایم کارکنان دولت به دادسرا ارجاع شد.

وی افزود: زمانی که پرونده به دادسرا می‌رود تحقیقات آن زمانبر می‌شود برای مثال در بحث پرداخت پول‌ها یکی از دستورات این است که بررسی شود پول از سوی مرتضوی به چه کسانی پرداخت شده تا آنها احضار شده و اظهاراتشان گرفته شود.

وکیل مدافع جمعی از کارگران در پرونده تأمین اجتماعی تصریح کرد: مرتضوی مدعی بود که به برخی از نمایندگان مجلس پول داده اما تا کنون هیچ مقام قضایی را محرم ندانسته تا لیست نمایندگانی که به آنها پول داده ارائه دهد.

وی با بیان اینکه در صورت مشخص شدن نام نمایندگان آنها نیز به دادسرا احضار می‌شوند، گفت: ما همچنان منتظر اعلام اسامی نمایندگان از سوی مرتضوی و نتیجه نهایی تحقیقات دادسرا هستیم.

درج دیدگاه