• کدخبر: 40026
  • تاریخ انتشار خبر: ۸:۰۲ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۴/۱۱/۲۰
  • چاپ خبــر
سردار نقدی:

از زمان لبخند زدن به آمریکا، کاهش ارزش پول ملی، افزایش بیکاری و یک چهارم شدن قیمت نفت را دیده‌ایم

رئیس بسیج مستضعفین : اگر به آمریکا نزدیک شویم افت پیدا می کنیم چون باید مدلی که آنها دوست دارند پولمان را خرج کنیم.

خبرگزاری صدا و سیما نوشت: ‌سردار سرتیپ نقدی در همایش سه هزار نفری مسئولان بسیج دانشجویی با بیان اینکه جریان نفوذ می خواهد القاء‌کند که شکوفایی اقتصاد کشورمان در گرو رابطه با اروپا و آمریکاست، افزود: رهبر معظم انقلاب در سخنان ابتدای سالاگر به آمریکا نزدیک شویم افت پیدا می کنیم ۹۳ در مشهد دو نگاه را در موضوع اقتصاد عنوان کردند اولاً که ظرفیت های خود را در حوزه اقتصاد فعال کنیم و دوم اینکه سیاست خارجی خود را تغییر دهیم و با جهانخواران ارتباط بگیریم تا اقتصاد شکوفا شود که این نگاه دوم عقیم است.
وی گفت: ما برای رابطه با آمریکا باید به گذشته نگاه کنیم که در ۵۰ سال ارتباطمان با این کشور جز بیچارگی، بی ثباتی و دوری از علم روز چیزی برای ما نداشت در حالی که در ۳۷ سالی که از عمر انقلاب می گذرد و با آمریکا مبارزه کرده ایم هر روز بیش از پیش پیشرفت داشته ایم که این در گرو مبارزه با آمریکا حاصل شده است.
سردار نقدی افزود: باید وضع دوستان آمریکا را هم دید کشورهایی همچون عربستان با یک سوم جمعیت کشور ما و فروش ۱۰ برابری نفت، زیر خط فقر دارد که این عاقبت دوستی با آمریکا است.
وی گفت: در چند سالی که به آمریکا لبخند زده ایم کاهش ارزش پول ملی، افزایش بیکاری،‌ یک چهارم شدن قیمت نفت و افت دو رتبه در شتاب علمی کشور را دیده ایم که این واقعیت لبخند زدن به آمریکا است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه می خواهند القاء کنند بسیج افراطی است، اضافه کرد: اگر کسی علیه ظلم حرفی زد افراطی می شود؟
سردار نقدی افزود: تضعیف حکومت اسلامی گناه است و آنچه ما به عنوان انتقاد بیان می کنیم از روی دلسوزی برای اصلاح امور است.
وی با تاکید بر اینکه دغدغه های ولایت را دست کم نگیریم، افزود: حل مسائل کشور، انسان های ساخته شده می خواهد انسان هایی که دغدغه های مردم را داشته باشند و دلشان با آمریکا نباشد .

 منبع..صراط

درج دیدگاه

بایگانی

بهمن ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« مهر    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰