• کدخبر: 40609
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۰۴ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۴/۱۲/۶
  • چاپ خبــر

اطلاعیه حوزه بسیج دانشجویی شهید علم الهدی در خصوص برگزاری تریبون انتخاباتی در دانشگاه

دانشجویان دانشگاه پیام نور درسه روز میزبان کاندیداهای نمایندگی گلپایگان وخوانسار بودند

به گزارش گلپانا، اطلاعیه حوزه بسیج دانشجویی شهید علم الهدی در خصوص برگزاری تریبون انتخاباتی در دانشگاه انتشار یافت.

با استعانت از خداوند متعال و ذیل توجهات ائمه اطهار علیهم السلام حوزه بسیج دانشجویی شهید علم الهدی دانشگاه پیام نور مرکز گلپایگان برای نخستین بار در حوزه گلپایگان و خوانسار موفق به برگزاری جلسات پرسش و پاسخ دانشجویی تحت عنوان تریبون انتخاباتی شدند.

این جلسات با همکاری شایسته دانشجویان و مسئولین محترم دانشگاه با دعوت از تمامی نامزدهای محترم انتخابات دهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی، کار خود را آغاز نمود و در سه روز به طول انجامید.

دانشجویان پیام نور گلپایگان ضمن سپاس ازنامزدهای مختلفی که این دعوت را لبیک گفته و در جمع صمیمی دانشجویان حاضر شده و با سعه صدر پاسخگوی سوالات دانشجویان بودند، تاسف خود را از عدم حضور سایر نامزدها در موعد مقرر با عنوان کردن دلایل مختلف ابراز میدارند.

حال، سوالی که برای قشر دانشجو مطرح شده این است که وقتی احترام ایشان در دوران تبلیغات از سوی این حفظ نشده، چگونه میتوان به تحقق وعده هایشان پس از راهیابی احتمالی این عزیزان به مجلس امیدوار بود و چطور میتوان اطمینان داشت که دغدغه های دانشجویان برایشان اهمیت دارد و برای آن ها برنامه دارند؟

جهت روشنگری اسامی حاضرین در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان را اعلام میداریم:

مهدی سرلک، سید حسین میر مهدی، محمدرضا جمالی، محمد رضا ثمری، محمدرضا زالی، سعید وکیلی، حمیدرضا بصیری، مصطفی خوبرو، عباس داودوندی، محسن جندقی، سید مرتضی سید صالحی

درج دیدگاه

آخرین اخبار شهرستان

بایگانی

آبان ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰