• کدخبر: 40647
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۴۰ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۴/۱۲/۸
  • چاپ خبــر

برو خدا پشت و پناهت آقای نماینده، اما وعده هایت را فراموش نکن

صفهای طولانی رای دهندگان، شوق رای اولی ها و خستگی دلچسبی که کاربر رایانه شعبه ای با افتخار بیان می کرد، همه ی اینها باعث شد که خبرنگار گلپانا به سراغ رای دهندگان برود و با آنها حرفهایی از هفت اسفند بزند

ه گزارش  گلپانا، مردم شهرستان گلپایگان حرفهایی از جنس ۷ اسفند ۹۴ زدند.

هفت اسفند در تاریخ گلپایگان با افتخار ثبت شد، صفهای طولانی رای دهندگان، شوق رای اولی ها و خستگی دلچسبی که کاربر رایانه شعبه ای با افتخار بیان می کرد،همه ی اینها باعث شد که خبرنگار گلپانا به سراغ رای دهندگان برود و  با آنها حرفهایی از هفت اسفند بزند و از آنها  پرسید: هدف از شرکت در انتخابات چیست ؟ و چه اثری در زندگی شما خواهد داشت؟ انتظار شما از نماینده خود چیست؟

خبرنگار گلپانا از پرسش شوندگان خواسته بود که همچون آرای مخفی خود نظر خود را هم در کمال آرامش  و با تفکری درست بنویسند:

ابوذر سروری تمام پرسش های ما را با این شعر پاسخ گفت :

رسیده نوبت روزی که انتخاب کنیم

بناست با سرانگشتمان ثواب کنیم
وشهر را به سردشمنان خراب کنیم

رسیده نوبت ما با بصیرت و غیرت
هجوم توطئه ای رانقشه ای برآب کنیم

ماسه های سیاسی به عزم مابسته ست
به حکم رهبرفرزانه انقلاب کنیم

حضورگرم”من وتو”عمود این خیمه ست
رسیده نوبت روزی که انتخاب کنیم

آقای میلاد اسماعیل بیگی برای ما نوشت:

سم رب الشهدا و صدیقین
سلام بر حضرت بقیه الله امام زمان(عج)، امام شهدا(ره) و حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی)
اهداف شرکت در انتخابات بسیار هستند از جمله این که شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی، عقلی، دینی، اسلامی، ملی، میهنی و تکلیف الهی است. همچنین لبیک به فرمان رهبر و مقتدامون و نائب بر حق ولی عصر(عج) حضرت امام خامنه ای است تا علاوه بر ناامیدی دشمن، راه های نفوذ مسدود شود و نظام اسلامی کشور همچنان با عزت و سرافراز پاینده باشد.
اثرات این شرکت بسیار زیاد است اما از مهمترین آنها سهیم شدن و موثر بودن در تعیین آینده شهر و کشور و نظاممون هست و این که ما در زندگی خود احساس تکلیف و مسئولیت میکنیم.
انتظار این است که نماینده اولا مردمی باشد، در متن مردم باشد، به وعده های خود عمل کند، واداده و مرعوب غرب و استکبار نباشد، مطیع امر رهبر و ولایت فقیه باشد، انقلابی و حزب اللهی بوده و فریادگر مشکلات مردم شهرش تو مجلس باشد. ثانیا اهل اشرافی گری و بریز و بپاش و اصراف نباشد. ثالثا وکیل مردم در مجلس باشد و نه وکیل دولت و منتقد و ناظر جدی بر عملکرد دولت باشد. رابعا پیگیر جدی امر مهم اقتصاد مقاومتی باشد و به شدت در فکر اجرای آن در شهر و کشور باشد.
به امید مجلسی وکیل المله و نه وکیل الدوله. انشاالله

آقای محمدی نیز اینگونه نگاشت، مشکلات مردم باید دو سطح خرد و کلان حل شود:

در سطح کلان: موضع گیری هایی قاطع وانقلابی، پیگیری چگونه اجرا شدن سیاست های رهبر از جمله اقتصاد مقاومتی ، سیاست های بین الملل، اعتراض وبرخورد در صورت اجرا نشدن

در سطح شهرستان: پیگیری مشکل بیکاری، پیگیری پروژه های عمرانی

هدف از شرکت در انتخابات را او چنین بیان می کند:  به عنوان یک وظیفه ملی سهیم شدن در مسیر پیشرفت کشور و افزایش صلابت وعزت بواسطه حضور تک تک افراد  به عنوان یک وظیفه شرعی که بنا بر فتوی مراجع عظام تقلید، شرکت در انتخابات واجب عینی است.

و میثم پاسخ ما را اینگونه داد:

 

۱- هدف از شرکتم در انتخابات لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و تاثیرگذاری در سرنوشت کشور انشاالله

۲- مسلما همانطور که حضرت آقا فرمودند اگر انتخاب خوب باشد برای خودمان است و اگر بد هم باشد نتیجه اش به خودمان بر می گردد. وقتی مجلس انقلابی، پاک و شجاع داشته باشیم قطعا تصمیم های مناسبی برای کشور خواهند گرفت.

امام ره فرمودند مجلس در راس امور است. اگر دقت کنیم می بینیم واقعا اگر مجلس خوبی داشته باشیم این همه مشکل در کشور نبود، اگر نماینده ها پاک بودند جلوی فساد را می گرفتند و …

۳- امیدوارم هر عزیزی که مجلس راه پیدا می کند قولهایی که در ایام تبلیغات داده فراموش نکند، به فکر قشر محروم جامعه باشه، جلوی فساد سکوت نکند، به فکر جیب خودش و ثروتمندان نباشد، از هیچ قدرتی ( داخلی و خارجی) نترسد و از همه مهمتر خودش را سپر بلای مردم، نظام و رهبر انقلاب بداند نه اینکه مردم را پیشمرگ خودش قرار دهد.

آقای عبدی  تنها یک جمله نوشت : رای میدهیم تا با سر انگشت اقتدار ، سرنوشت خود را انتخاب کنیم.

محمود اسعدی نوشت: هدف بنده در انتخابات اینکه یکباره دیگه با ارمانهای امام وشهدا پیمان ببندیم و نماینده هم باید خدمت به نظام  بکند.

مرضیه غفاری خود را کارشناسی ارشد شیمی معرفی می کند و در متنی بلند برایمان نوشت:

من ده یازده سالی  می شود که حق رای دادن دارم دراین سالها در همه ی انتخابات شرکت کرده ام . رای دادن امروزم به این معنی نیست که از تمام  این سالها راضی بوده ام یا حتی از وضع فعلی کشور. من رای میدهم تا کسی که از دید من شایسته رقم زدن سرنوشت چهار ساله ملت است ، بالا رود .

من یک دهه شصای هستم ، در دهه ی انفجار جمعیت به دنیا آمدم، در مدرسه ای شلوغ درس خواندم، به سختی کنکور قبول شدم، دانشگاه رفتم و حاصل سالها تحصیلم شد مدرک ارشد

من با وجود درک شرایط دوستانم که با مدارک تحصیلی بالا ، شغلی ندارند، رای می دهم تا شاید کسی بیاید که برای تک تک  آدمهای کشورش برنامه دتشته باشد کسی که به جای اینکه به فکر رفتن به سفرهای خارجی و تفریحی از پول بیت المال باشد ، حضوری فعال در اجرایی شدن قانون برای رونق صنعت، بهبود دانشگاه و… همت کنند.

انتظار من از نماینده : تبلیغات وانتخابات تمام شد، ما رای دادیم  وچند ساعت دیگر با شمارش آرا کاندیدی نماینده می شود و نماینده ما خواهد شد ،جناب آقای نماینده ، یادت باشد که مردمی تحصیل کرده  تو

 

را انتخاب کرده اند، همه چیزرا به یاد بسپار ، نکند وقتی روی صندلی سبز نشستی ، فراموش کنی اینها را، نکند حرفی بزنی ،کاری بکنی که ۴ سال بعد کلیپی از تو بسازند وبر سر ما بکوبند، آقای نماینده از این به بعد تو می شوی امید تک تک این مردم که پای درد ودل یک هفته  نشسته اند، نکند این ها را فراموش کنی…

ما تو را از زیر قرآن مان رد می کنیم به سلامت برو ، اما قسمت می دهیم به خون شهیدانمان، قسمت می دهیم به اعتقاداتتان، خودت بمان و وعده هایت را فراموش نکن، دل آقا را خون نکن

برو خدا پشت و پناهت آقای نماینده

آرمان سیاوشی هم  صادقانه گفت :هدف احترام به رهبر و انتظارم تنها این است که به فکر جوانان باشند

نویسنده

نوشته شده توسط محرابی در اسفند ۸ام, ۱۳۹۴

سلام
اقای بختیار پیروزی شرافتمندانه شما را تبریک می گویم!
امیدواریم که حداقل یک بند از ده مند اون منشور معروفتون را هم اجرا کنید واقعا نماینده تمام عیار خواهید بود، همان طور که در عرصه رقابت انتخاباتی از هیچ تلاشی و هیچ تلاشی دریغ نکردید و برنده شرید شما یک قهرمان هستید اما نه یک پهلوان!!!!

نویسنده

نوشته شده توسط شرمسار در اسفند ۹ام, ۱۳۹۴

پیروزی به هر قیمت…
خرید رای؟
تقسیم فلش؟
زدو خرد؟
اسراف های آنچنانی؟
وعده تعامل با آمریکای جنایتکار؟

اسم این تاسف است
متاسفم

نویسنده

نوشته شده توسط محمدی در اسفند ۹ام, ۱۳۹۴

حال دوستان اصولگرا ۴ سال زمان دارند تا فکر کنند تا به فرق بین احساس وظیفه و وظیفه برسند…
اگر دوستان اصولگرا ما مانند اصلاح طلبان حاضر به اتلاف می شدند و رفتار بزرگ منشانه استاد عارفنیا را در پیش می گرفتند امروز امت حزب الله در گلپایگان حسرت فرصت از دست رفته را نمی خوردند.
اگر جناب دکتر بصیر حاضر به اتلاف با نماینده رسمی اصولگرایان می شد و از نظر خود به باقی مانددن در عرصه انتخابات و احساس وظیفه کوتاه می امد و شیوه استاد عارف نیا را در پیش می گرفت امروز حتی با این بی اخلاقی ها هم امت حزب الله پیروز بود اگر چه حالا هم پیروز واقعی نماینده اصوالگرایان است که اخلاق را فدای کرسی مجلس نکرد.
حال شما خودتان قضاوت کنید…احساس وظیفه یا وظیفه؟

درج دیدگاه

آخرین اخبار شهرستان

بایگانی

آبان ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰