• کدخبر: 42495
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۳۱ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۰۱/۲۸
  • چاپ خبــر
در پی مشکلات کشاورزان و دامداران گلشهر؛

انتقاد امام جمعه گلشهر به عدم پاسخ گویی برخی مسئولان/ وظایفمان را درست انجام داده باشیم ترسی از پاسخ گویی نداریم

حجت الاسلام والمسلمین موسوی گفت: اگر ما وظایفمان را به درستی انجام داده باشیم نباید ترسی از پاسخ گویی به مردم داشته باشیم.

به گزارش  گلپانا، امام جمعه گلشهر از عدم پاسخ گویی برخی مسئولین شهرستان و بی توجهی ها نسبت به گلشهر ابراز ناخرسندی کرد.

حجت الاسلام سید علی موسوی خراسانی در نماز جمعه امروز گلشهر که در مصلی برگزار شد اظهار کرد: با توجه به تلفات و خسارت وارد شده به کشاورزان و دامداران که بر اثر  بیماری تب برفکی و مشکلات به وجود آمده برای آنها، که تنها منبع در آمد و معیشت این مردم منطقه است متاسفانه شاهد حضور مسئولین شهرستان برای ارائه توضیحات و جلوگیری از پیشامدهای دوباره نبودیم.

وی افزود: ریاست دامپزشکی شهرستان به پیشنهاد خودشان قرار بر حضور در نماز جمعه هفته پیش را داشتند که متاسفانه به دلایلی که برای ما مشخص نیست حضور پیدا نکردند.

امام جمعه گلشهر خطاب به برخی مسئولین عنوان کرد: اگر ما وظایفمان را به درستی انجام داده باشیم نباید ترسی از پاسخ گویی به مردم داشته باشیم.

حجت الاسلام موسوی خراسانی در ادامه با بیان لزوم ورود بسیج و پیشگیری از تهاجم فرهنگی در جامعه تصریح کرد: نیروی پیاده نظام دشمن از طرق اینترنت و ماهواره و رسانه های جمعی آرام در ما نفوذ کرده و متاسفانه ما همچنان غافلیم.

وی افزود: باید گام های اساسی تری برای رفع مشکللات فرهنگی برداشته شود.

امام جمعه گلشهر با بیان دلاورمردی های سپاه و سالروز تشکیل آن گفت: اگر سپاه نبود کشور اقتدار امروز را نداشت و اگر توانستیم این انقلاب و نظام را حفظ کنیم به برکت وجود این نیروهای مخلص است.

حجت الاسلام موسوی خراسانی در ادامه بیان کرد: اگر سپاه نبود شاهد پیروزی غزه و حزب الله نبودیم و یمن نیز زیر کفش و پوتین نیروهای صهیونیستی و یهودی به تصرف درآمده بود.

وی روحیه شهادت طلب و حماسی به وجود آمده در کشورهای اسلامی منطقه و ایستادگی آنان را حاصل انتقال این روحیه به نیروهای انقلابی ممالک اسلامی دانست.

درج دیدگاه

آخرین اخبار شهرستان

بایگانی

مهر ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 123456
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰