• کدخبر: 44593
  • تاریخ انتشار خبر: ۵:۵۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۲/۳۱
  • چاپ خبــر
امام جمعه گلپایگان:

آزادسازی خرمشهر فتح الفتوح ملت ایران در جنگ تحمیلی بود

حجت الاسلام اسماعیلی گفت: دشمنان باور نمی کردند رزمندگان شجاع ما بتوانند خرمشهر را آزاد کنند و این امر فراهم نشد مگر با توکل بر خدا و تکیه بر معنویات و تبعیت از رهبری که این پیروزی بزرگ را نصیب ما کرد.

به  گزارش دیار عالمان، امام جمعه شهرستان گلپایگان در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز سربازان گمنام وزارت اطلاعات اظهار کرد: وزارت اطلاعات کشور ما امروز با پیشرفت های تکنولوژی که در دنیا داشته حتی از سازمان های جاسوسی دنیا نیز فراتر رفته است.

حجت الاسلام محمدرضا اسماعیلی گفت: آرامشی که امروز در کشور علی رغم دریای متلاطم و اقیانوس مواج دنیا شاهد آن هستیم به برکت نیروهای توانمند وزارت اطلاعات و سربازان گمنامی است که بدون ادعا و بی نام و نشان در حال فعالیت هستند.

وی با اشاره به بزرگترین فتح الفتوح ملت ایران در جنگ تحمیلی و آزادسازی خرمشهر تصریح کرد: دشمنان باور نمی کردند رزمندگان شجاع ما بتوانند خرمشهر را آزاد کنند و این امر فراهم نشد مگر با توکل بر خدا و تکیه بر معنویات و تبعیت از رهبری که این پیروزی بزرگ را نصیب ما کرد.

امام جمعه گلپایگان با اشاره به ایستادگی رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد: تمام دنیا تجهیزات در اختیار عراق گذاشت ولی ما با تکیه بر معنویات و توکل برخدا و ایستادگی در راه ولایت جلو همه آنان ایستادیم.

حجت الاسلام اسماعیلی یاداور شد: اگر بناست در برجام و مقابله با استکبار جهانی به نتیجه برسیم و بتوانیم تحریم های دشمنان را بی رنگ کنیم باید با تکیه بر معنویات جلو رویم.

وی افزود: ما نقش و تاثیرگذاری معنویات و توکل بر خدا را در مقابل شکست دشمنان دیدیم.

امام جمعه گلپایگان با بیان این که عاقبت کاخ دشمن را فتح خواهیم کرد عنوان کرد: آنچه ما باید به آن اهتمام ورزیم بحث خدامحوری در کارها و در مقابل آن دشمن ستیزی است.

حجت الاسلام اسماعیلی در پایان به حفظ حرمت ها و نظم برای جشن نیمه شعبان تاکید کرد.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

بایگانی

فروردین ۱۳۹۹
ش ی د س چ پ ج
« مهر    
 1
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰۳۱