دیار عالمان

دامداران گلشهری نیازمند کمک دولت/ بسیاری از دام‌ها به خاطر بیماری تب‌برفکی تلف شده‌اند

کدخبر: 44597
اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۵ در ساعت ۶:۰۲ ب.ظ

به گزارش دیار عالمان [1]، امام جمعه گلشهر درخطبه های نماز جمعه این هفته گفت: در دو ماه گذشته متاسفانه بسیاری از دام های دامداران گلشهری به سبب بیماری تب برفکی تلف شده اند و برای جبران این خسارت نیازمند کمک دولت محترم هستند.

حجت الاسلام سیدعلی موسوی خراسانی افزود: مگر نه این که زلزله جزء بلایایی است که اگر کمک دولت نباشد نمی توان خسارت های ناشی از آن را جبران نمود، در این زمینه هم اگر کمک دولت محترم نباشد نمیتوان هزینه های ناشی از این خسارت عظیم را جبران کرد.

امام جمعه گلشهر تصریح کرد: بیماری تب برفکی که غالبا بر شهر گلشهر متمرکز بود خسارت های جبران ناپذیری را به دامداران گلشهری وارد کرد و اگر کمک مسولان برای جبران این خسارت انجام نگیرد بسیاری از شهروندان ما قادر نخواهند بود که این مشکل را حل کنند و حتی به نان شبشان نیز محتاج خواهند شد.

موسوی در ادامه وضعیت ناوگان حمل و نقل عمومی را مناسب ندانست و تاکید کرد: درخواست دیگری که از مسولین شهر گلشهر و شهرستان گلپایگان دارم این است که سر و سامانی به این وضعیت بدهند.

وی بیان کرد: متاسفانه وضعیت حمل و نقل عمومی در شهر گلشهر مناسب نیست و در شهرستان نیز از جایگاه خوبی برای انتقال شهروندان گلشهری به شهرستان برخوردار نیست.

امام جمعه گلشهر افزود: از مسولان شهر گلشهر و شهرستان گلپایگان درخواست می کنم به این مشکل رسیدگی کنند چرا که مردم گلشهر نمی توانند از وسایل حمل و نقل عمومی به صورتی که در شان این مردم عزیز است استفاده کنند.

وی در پایان ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) را به همه ی مسلمانان جهان تبریک گفت و ضمن گرامیداشت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) از درگاه خداوند متعال برای این عزیزان توفیق روز افزون را خواستار شد.

انتهای پیام/


[1] دیار عالمان: http://diarealeman.ir/