• کدخبر: 45877
  • تاریخ انتشار خبر: ۵:۵۶ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۴/۱۱
  • چاپ خبــر
امام جمعه گلپایگان:

وحدت امت اسلامی از ضروریات است/ برخی تریبون های خودی در مورد مساله انتفاضه و حمایت از آن آب به آسیاب دشمن نریزند

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا اسماعیلی گفت: اگر سردار سلیمانی ها و فداکاری های شهدای مدافع حرم نبود تا امروز دشمن تکفیری تاکنون به حریم خانه های ما نفوذ کرده بود.

به گزارش  دیار عالمان امام جمعه گلپایگان در نماز جمعه اخرین جمعه ماه رمضان که در مصلی گلپایگان برگزار شد اظهار کرد: دشمن با راه انداختن جنگ شیعه و سنی و تقویت تکفیری ها تمام توان خود را برای از بین بردن وحدت شیعه و سنی به کار برده است.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا اسماعیلی تصریح کرد: وحدت امت اسلامی از ضروریات است که متاسفانه در رابطه با مساله انتفاضه فلسطین برخی تریبون های خودی نیز با بیانات خود و طرح مساله نیازمندتر بودن خود کشور، اب به اسیاب دشمن میریزند.

وی در ادامه افزود: اگر سردار سلیمانی ها و فداکاری های شهدای مدافع حرم نبود تا امروز دشمن تکفیری تاکنون به حریم خانه های ما نفوذ کرده بود.

امام جمعه گلپایگان با انتقاد از برخی بیانات این تریبون دارها در زمینه بحث حضور نیروها در کشورهای هم جوار عنوان کرد: شهدای مدافع حرم گاهی در گمنامی و مظلومیت حتی در کشور خودمان تشییع می شوند.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی گفت: رژیم صهیونیستی از یک سو و تکفیری ها از سوی دیگر همچون لبه های قیچی میخواهند اسلام را قیچی کنند.

وی با بیان گوشزد به کشورهای عربی در زمینه عدم حمایت از این دو دشمن تصریح کرد: عاقبت این کمک های نادرست عاقبت گریبان خود شما را همچون گذشته و کمک به صدام خواهد گرفت.

امام جمعه گلپایگان با یاداوری برجام و شعار حقوق بشر توسط امریکا خاطرنشان کرد: بی اعتمادی های رهبر انقلاب نه تنها به ملت بلکه به مردم همه دنیا عیان شد.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی با گرامیداشت روز قلم و تقدس آن بیان کرد: حرمت قلم باید حفظ شود.

وی در ادامه با اشاره به رسالت مطبوعات در زمینه نقد کردن یاداور شد: باید از بیان مطالب تفرقه انگیز در جامعه اسلامی حذر شود و انتقادات تا جایی صورت گیرد که به جایگاه افراد و شئونات اخلاقی زیر سوال نرود.

امام جمعه گلپایگان گفت: فضا باید برای انتقاد باز گذاشته شود تا همه بتوانند به راحتی نظرات خود را بیان کنند.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی در خطبه های خود به جایگاه ویژه خیابان شهید مطهری به عنوان پیشانی شهر گلپایگان اشاره کرد و تصریح کرد: با اعتبارات موجود و کسب شده از دولت اگر همکاری و مشارکت مردم نباشد قدم درستی را نخواهیم توانست در راستای زیباسازی چهره شهر برداشت.

درج دیدگاه

بایگانی

خرداد ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اردیبهشت    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱