• کدخبر: 46339
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۵۶ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۵/۱
  • چاپ خبــر
امام جمعه گلشهر:

نماز جمعه اصلی ترین تریبون و رسانه انقلاب است

حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی با بیان دغدغه مندی رهبر معظم انقلاب عنوان کرد: مراقب باشیم انسان های فتنه گر امور و کارها را در دست نگیرند.

به گزارش  دیار عالمان امام جمعه گلشهر اظهار کرد: وظیفه نماینده ولایت فقیه در جایگاه امام جمعه پیگیری مطالبات به حق رهبری و مردم شریف است.

حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی موسوی خراسانی در نماز جمعه امروز که در مسجد جامع گلشهر برگزار شد تصریح کرد: نماز جمعه اصلی ترین تریبون رسانه و انقلاب است.

وی افزود: نماز جمعه قلب تپنده شهر و تداوم دهنده دین، مذهب و سیاست در منطقه است.

خطیب نماز جمعه گلشهر خاطرنشان کرد: مردم به عنوان نیروهای حزب الله و امام جمعه به عنوان زبان مردم باید در مقابل کاستی ها مطالبه گر باشند و مراقب آسیب هایی که به انقلاب ممکن است وارد شوند باشیم.

امام جمعه گلشهر با اشاره به اینکه در کشور بیش از ۹۰۰ تریبون نماز جمعه وجود دارد یاداور شد: اولین نماز جمعه در سال ۵۸ به دست پر خیر و برکت امام راحل و امامت آیت الله طالقانی اقامه شد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی با بیان دغدغه مندی رهبر معظم انقلاب عنوان کرد: مراقب باشیم انسان های فتنه گر امور و کارها را در دست نگیرند.

وی در ادامه افزود: رضاخان نیز همچون برخی افراد که برای گرفتن ارا در جمع های مذهبی حضور پیدا می کنند و بعد از آن پشت به انقلاب و خیانت به آن می کنند، قبل از به قدرت نشستن با حضور و اجتماعات دینی حمایت مردم را جلب کرد.

خطیب نماز جمعه گلشهر خاطرنشان کرد: باید مراقب باشیم گول ظواهر را نخوریم و در انتخاب فرد اصلح برای اداره کشور بیشتر دقت کنیم.

وی مهم ترین تاکید اخیرا رهبری را حفظ و تقویت روحیه انقلابی دانست و تصریح کرد: باید به اصل مساله شناخت فتنه و تقویت روحیه انقلابی گری بیش از پیش توجه داشت.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی در پایان به حفظ رعایت ایمنی لازم در رانندگی به خصوص موتور سواران تاکید کرد.

انتهای پیام/.

درج دیدگاه

بایگانی

خرداد ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اردیبهشت    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱