• کدخبر: 46496
  • تاریخ انتشار خبر: ۵:۲۹ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۵/۱۵
  • چاپ خبــر
امام جمعه گلشهر:

فردا پرچم گنبد امام رضا و خادمین امام رئوف مهمان گلشهرند

حجت الاسلام والمسلمین سید علی موسوی خراسانی خبر داد: کسانی که تاکنون موفق به زیارت امام هشتم نشدند می توانند با مراجعه به دفتر و نام نویسی به زیارت سه روزه اعزام شوند.

 

به گزارش صاحب نیوز به نقل از دیار عالمان، امام جمعه گلشهر در نماز جمعه امروز که در مسجد جامع گلشهر برگزار شد اظهار کرد: فردا پرچم گنبد امام رضا به همراه حضور خادمین آن حضرت در گلشهر، شهر را عطرآگین خواهد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سید علی موسوی خراسانی خبر داد: کسانی که تاکنون موفق به زیارت امام هشتم نشدند می توانند با مراجعه به دفتر و نام نویسی به زیارت سه روزه اعزام شوند.

وی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت خلبان شهید بابایی عنوان کرد: کسانی که فکر می کنند امریکا قابل اعتماد است لازم است نگاهی به بد عهدی های انان بکنند.

خطیب نماز جمعه گلشهر تصریح کرد: امروزه وظیفه ما به عنوان نیرو ارزشی انقلاب حفظ روحیه انقلابی است.

امام جمعه گلشهر افزود: انقلابی گری در عمل مشخص می شود و کسانی هستند که تنها دم از انقلابی گری می زنند ولی عمل آنان مخالف آن را نشان می دهد.

وی خاطرنشان کرد: کسانی که فیش چند میلیونی می گیرد نمی تواند یک انقلابی باشد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی خراسانی عنوان کرد: نمونه بارز انسان انقلابی خود رهبر معظم انقلاب هستند که نمونه کامل ساده زیستی هستند.

خطیب نماز جمعه گلشهر یاداور شد: رهبری حقوقی ندارد و مانند تمام طلبه ها تنها یک شهریه ساده می گیرند.

امام جمعه گلشهر بزرگترین آفت انقلاب را هوا پرستی و غفلت دانست و دروغ و تهمت و زایل کردن حقوق دیگران را مخالف انقلابی گری دانست.

وی با انتقاد از یکی از رسانه های داخلی و نوشته شدن مقاله ای با عنوان توهم توطئه گفت: آیا دشمنی دشمنان از جمله امریکا و منافقین توهم است؟

ضمن گرامیداشت روز خبرنگار عنوان کرد: اخبار منتشر شده باید با دقت فراوانی منتشر شود و هر کلمه اضافه نوشته شدن حق الناس محسوب می شود از این جهت این افراد وظیفه ی خطیری را دارند.

درج دیدگاه