• کدخبر: 46501
  • تاریخ انتشار خبر: ۵:۵۸ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۵/۱۵
  • چاپ خبــر
امام جمعه گلپایگان

بدعهدی آمریکا را در برجام دیدیم؛ آخر تا کی با طناب پوسیده به چاه رفتن؟!

حجت الاسلام اسماعیلی ضمن یاداوری دشمنی همیشگی امریکا با ایران تصریح کرد: امریکای دیروز و امروز را دیدیم، یقینا امریکای فردا هم بهتر از امروز نخواهد شد!

به گزارش  دیار عالمان امام جمعه گلپایگان در خطبه های نماز جمعه این هفته که در مصلی شهرستان برگزار شد اظهار کرد: آمد و رفت های تجاری تاکنون برای ما هیچ گونه فایده ای نداشته است!

حجت الاسلام محمدرضا اسماعیلی گفت: رفت و آمد هایی که هیچ گونه نتیجه ای را برای ما در بر نداشته است مثمر ثمر نخواهد بود.

وی افزود: باید با ورود کالاهای قاچاق به کشور برخورد لازم صورت گیرد تا تولید کننده داخلی و اقتصاد رونق بیشتری بگیرد.

امام جمعه گلپایگان ضمن یاداوری دشمنی همیشگی امریکا با کشور تصریح کرد: امریکای دیروز و امروز را دیدیم، یقینا امریکای فردا هم بهتر از امروز نخواهد شد.

خطیب نماز جمعه این شهرستان افزود: امریکا به ظاهر وعده می دهد و در عمل توطئه می کند.

حجت الاسلام اسماعیلی با اشاره به برخی عوامل داخلی و همچنین اصرار آنان برای گفتمان بیشتر با بیگانگان عنوان کرد: بد عهدی امریکا را در برجام دیدیم، آخر تا کی با طناب پوسیده به چاه رفتن!

وی خاطرنشان کرد: کشورهایی چون افغانستان و پاکستان و همچنین عراق چه نتیجه ای از رابطه با امریکا بردند که کشور و ملت ما بخواهد ببرد.

امام جمعه گلپایگان گفت: دشمنی آمریکا منحصر به ایران نیست و به گفته رهبر معظم انقلاب در مسائل ترکیه اتهامات قوی متوجه امریکاست.

خطیب نماز جمعه گلپایگان با گرامیداشت روز خبرنگار و قدردانی از زحمات این قشر فرهنگی تصریح کرد: خبر یک امانت است و یک ظرفیت که باید کمال بهره برداری از آن صورت گیرد.

حجت الاسلام اسماعیلی با تاکید بر حفظ همدلی خبرنگاران در شهرستان خواستار نگاه ویژه به این قشر جامعه شد چرا که حتی برخی از آنان بیمه هم نیستند.

وی افزود: متاسفانه ما در شهرستان حتی یک خانه مطبوعات نداریم.

امام جمعه گلپایگان یادآور شد: خبرنگاران رابط و واسط بین مردم و مسئولان هستند که توجه زیادی به آنان نمی شود.

خطیب نماز جمعه در پایان خواستار حمایت مسئولان از صنایع کوچک شد چرا که صنایع بزرگ تر با یک طوفان اقتصادی متزلزل می شود و خسارات زیادی را جامعه باید متحمل شود.

انتهای پیام/ ۲۰۲

درج دیدگاه

بایگانی

بهمن ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« دی    
 12345
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰