• کدخبر: 46833
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۳۴ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۰۵/۳۰
  • چاپ خبــر

اتمام پروژه های بیست ساله گلپایگان در هفته دولت

نماینده گلپایگان و خوانسار گفت: در هفته دولت سعی بر اتمام افتتاح طرح های بیست ساله شهرستان که سالها به طول انجامیده است را داریم و افزود، تکمیل طرح های نیمه تمام نمایندگان قبل در امسال اولویت ماست.

به گزارش دیار عالمان، نماینده گلپایگان و خوانسار گفت: در هفته دولت سعی بر اتمام و افتتاح طرح های بیست ساله شهرستان که سالها به طول انجامیده است را داریم.

مهندس علی بختیار در جمع خبرنگاران گفت: اتمام طرح های نیمه تمام نمایندگان قبل در امسال اولویت ماست.

وی خاطرنشان کرد: پروژه های جاده های خوانسار، خمین، موته به سمت گلپایگان در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

نماینده گلپایگان و خوانسار افزود: در مدت زمانی که شروع به کار کردم تاکنون ۵ بار از تصفیه خانه بازدید کردم و انشالله این پروژه نیز در هفته دولت به پایان خواهد رسید.

مهندس علی بختیار از تخصیص ۱۶ میلیارد تومان برای آب شرب روستایی خبر داد.

منتخب مردم گلپایگان و خوانسار از انتقال شرکت فکا با ۹ هزار راس از اصفهان به گلپایگان با توجه به قطب دامپروری بودن این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: این دعوت با توجه به نگاه به ظرفیت های گلپایگان و توجه به سند آمایش سرزمینی به عمل آمد.

بختیار حضور حاملان قران در شهرستان در ۱۶ شهریور را یکی از عوامل تاثیر قرانی در شهرستان دانست و عنوان کرد: حضور قاریان بین المللی چون استاد پرهیزگار و فاطمی و حضور بیش از ۲۰۰  حافظ قرانی کل کشور در شهرستان را یک کار فرهنگی قوی دانست که فضای فرهنگی شهرستان را تغییر خواهد داد.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار از تخصیص ۲۰ میلیارد برای کابل های خودنگه دار شهرستان برای جلوگیری از قطع درختان خبر داد و گفت: این سرمایه به صورت اقساط ماهیانه به اداره برق شهرستان داده می شود.

وی افزود: کلنگ راه آهن اراک، خمین، گلپایگان، میمه و همچنین فاضلاب شهری در هفته دولت خواهد خورد.

وی در پایان تصریح کرد: خط قرمز ما  در ادارات محلی برخورد با رشوه خواری و فساد خواهد بود که در صورت رسیدن هر گونه گزارشی با مدیر ان اداره برخورد خواهیم کرد.

انتهای پیام/

درج دیدگاه

بایگانی

اسفند ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹