• کدخبر: 46866
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۲:۴۰ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۶/۲
  • چاپ خبــر
آنانکه خاک را به نظر کیمیا کنند:

دانشجویان جهادگر گلپایگانی در عرصه اقدام و عمل/ روایت تصویری

گروه های جهادی ستاره های بی نشان و وارثان یاس در اردوهای جهادی گلپایگان خوش درخشیدند.

به گزارش دیار عالمان، چندین سال از آغاز حرکت های جهادی اقشار مختلف مردم اعم از دانشجویان، دانش آموزان، طلبه ها  و … جهت خدمت رسانی به مناطق محروم می گذرد امسال هم چون گذشته های نزدیک،با فرارسیدن تابستان اردوی جهادی ما را به خدمت می خوانند.در اردوهای جهادی گلپایگان گروه های جهادی ستاره های بی نشان و وارثان یاس و گروه جهادی دانشگاه پیام نور  در سال ۱۳۹۵ مشغول به خدمت رسانی می باشند.به همین بهانه بر آن شدیم تا گوشه ای از زحمات بی شائبه بسیجیان را  به قلم تحریر در آورده و مصاحبه ای با مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان و سرپرست تیم های جهادی گلپایگان داشته باشیم.

مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان گلپایگان نیز در مصاحبه با خبرنگار دیار عالمان از گلپایگان از جهادگران بسیجی و تلاش های آنان گفت.

محمدرضا جمالی اظهار داشت:تابستان امسال، دوگروه ستاره های بی نشان و وارثان یاس در بخش های عمرانی، بهداشتی، فرهنگی به روستاهای محروم  هنده و غرقن واقع در غرب شهرستان اعزام شدند. برادر پاسدار محمدرضا جمالی گفت : گروهای اردوی جهادی متشکل از دانشجویان، طلاب حوزه های علمیه و بسیجیان با هدف پیشرفت مناطق محروم و خدمت رسانی به مستضعفان،انجام اقدامات عمرانی و سازندگی،خودسازی و تزکیه نفس و جان در صحنه جهادی شهرستان چون ستاره ها می درخشند و این زحمات قابل تقدیر است.

برادر پاسدار محمدرضا جمالی در این باره بیان کرد: امسال دو دوره جهادی به مدت ده روز از تاریخ سوم مرداد تا دوازدهم مرداد ماه در دو روستای قرغن و هنده گلپایگان شروع شد و طرح های مختلفی همچون اعزام پزشک و متخصص بهداشت و درمان ، ویزیت رایگان مردم این دو روستا، اعزام نیروی طلبه و روحانی، واکسیناسیون دام و طیور منطقه ،انگل زدایی از محل پرورش دام ها، مباحث فرهنگی و چند طرح اقتصاد مقاومتی در این دور روستا در حال انجام است.

وی با بیان اینکه مجموعاً ۵۰ نفر دانشجو به این منطقه اعزام گردیده است ادامه داد: خواهران در روستای قرغن مستقر بوده و به امورات فرهنگی مشغول می باشند و علاوه بر آن روستای حاجیله را نیز تحت پوشش خود قرار دارند و برادران نیز ضمن استقرار در روستای هنده به انجام کارهای عمرانی همچون رنگ آمیزی و شاداب سازی مدارس،خدمات عمرانی و احداث پل مشغول می باشند.

درج دیدگاه

بایگانی

تیر ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱