• کدخبر: 46969
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۳۵ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۶/۵
  • چاپ خبــر
امام جمعه موقت گلشهر:

دشمن تلاش می‌کند بسیجی‌ها را نسبت به سرنوشت انقلاب بی‌تفاوت کند

حجت الاسلام قنبری تصریح کرد: بسیجیان ما باید در وسط میدان اتفاقات و رویداد های جامعه قرار بگیرند، دشمنان ما در تلاشند که این روحیه با ارزشمند بسیجیان ما را از آنها بگیرند و آنها را نسبت به سرنوشت انقلاب بی تفاوت کنند.

به گزارش دیار عالمان، امام جمعه موقت گلشهر گفت: روحیه و تفکر بسیجی عامل موفقیت کشور در عرصه های مختلف است.

حجت الاسلام قنبری در خطبه های این هفته نماز جمعه که در مسجد جامع گلشهر برگزار شد، ضمن گرامیداشت روز بسیج اصناف عنوان کرد: هر زمان و در هر دوره ای که مسولان کشوری و دولت مردان ما با روحیه و تفکر بسیجی به امور جامعه رسیدگی کرده اند کشور نه تنها رو به جلو بیشرفت کرده بلکه به موفقت های چشمگیری دست پیدا کرده است.

وی افزود: معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی با تشکیل بسیج، انقلاب را بیمه کرد و از همه اقشار جامعه خواست در قالب و چهار چوب بسیج به عمران و آبادانی کشور بپردازند.

امام جمعه موقت گلشهر تاکید کرد: بسیجیان ما باید در وسط میدان اتفاقات و رویداد های جامعه قرار بگیرند.

حجت الاسلام قنبری با اشاره به رفتار سوء و مخرب بعضی از مسولان نسبت به تفکرات بسیجیان تصریح کرد: نباید خدایی ناکرده این قبیل رفتار ها، بسیجیان عزیز ما را دلسرد و ناامید کند و این یاس و نا امیدی موجب بی تفاوتی نسبت به اصول و آرمان های انقلاب گردد.

وی بیان کرد: دشمنان ما در تلاشند که این روحیه با ارزشمند بسیجیان مارا از آنها بگیرند و آنها را نسبت به سرنوشت انقلاب بی تفاوت کند.

امام جمعه گلشهر عنوان کرد: بسیجیان ما باید روحیه مقاومت و ایستادگی را از مقام معظم رهبری بیاموزند که همیشه با چفیه روی دوششان آمادگی خودشان را برای هر میدانی اعلام می کنند.

حجت الاسلام قنبری در پایان با اشاره به هفته دولت و سال روز شهادت شهیدان رجائی و باهنر، این روز را به همه دولت مردان و خادمان امت اسلامی تبریک و علو درجات را برای این شهیدان عزیز از خداوند متعال خواستار شد.
انتهای پیام/

درج دیدگاه

بایگانی

خرداد ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اردیبهشت    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱