• کدخبر: 47115
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۲۲ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۶/۱۲
  • چاپ خبــر
امام جمعه گلپایگان

جوانان دنبال زرق و برق در زندگی نباشند/صداقت و سادگی تضمین کننده زندگیست

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا اسماعیلی مدیریت صحیح، مشورت، رعایت اخلاق نیکو و ادب و احترام در خانواده را تقویت کننده یک زندگی موفق دانست و گفت: زمانی که فضای صداقت در خانواده حکم فرما شود بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

به گزارش دیار عالمان، امام جمعه گلپایگان در نماز جمعه امروز که در مصلی گلپایگان برگزار شد ضمن تاکید بر الگو گیری جوانان از ازدواج آسمانی حضرت علی و فاطمه(س) اظهار کرد: جوانان جامعه ما به دنبال زرق و برق در زندگی مشترک نباشند چرا که تضمین کننده خوشبختی نیست.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا اسماعیلی گفت: صداقت و سادگی و داشتن روحیه گذشت در زندگی مشترک تضمین کننده قوام زندگی مشترک خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه یکی از مبطلات امروز جامعه عدم راستگویی است تصریح کرد: زمانی که فضای صداقت در خانواده حکم فرما شود بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

امام جمعه گلپایگان در ادامه مدیریت صحیح، مشورت، رعایت اخلاق نیکو و ادب و احترام در خانواده را تقویت کننده زندگی موفق دانست.

خطیب نماز جمعه شهرستان با توصیه به استفاده از شرایط موسسه ازدواج آسان در شهرستان عنوان کرد: این موسسه با ارائه مشاوره تخصصی و امکاناتی که ارائه می دهد دو تا سه میلیون هزینه هر مراسم را کاهش می دهد که در جمع تاکنون چیزی حدود ۷۰ میلیون صرفه جویی در مراسم ازدواج انجام داده است.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی با اشاره به بالا رفتن آمار ازدواج با توجه به تاکیدات رهبری خاطرنشان کرد: هنوز متاسفانه آمار طلاق بالاست و آمار ازدواج نیز به حد رضایت بخشی نرسیده است.

وی در ادامه با گرامیداشت روز مبارزه با استعمار اظهار کرد: امروز هم روز ایستادگی است و اگر ما نیز همچون گذشته روحیه انقلابی خود را حفظ کنیم و دشمن را دشمن بدانیم با دلاور مردی میتوانیم دشمن را به عقب نشینی وادار کنیم.

امام جمعه گلپایگان با یاداوری کشتار ۱۸ شهریور و اشاره به کشتار حاجیان منا در خانه خدا یاداور بیانات رهبر معظم انقلاب شد و گفت: اگر ما ظلم و ستم و جنایات صدام را هم فراموش کنیم از آل سعود نخواهخیم گذاشت.

خطیب نماز جمعه گلپایگان افزود: آل سعود امروز هم ادامه راه ننگین خود را با کشتار مردم ی گناه یمن ادامه می دهد و ما منتظر اتحاد و سیلی محکمی از سوی کشورهای اسلامی به این رژیم کودک کش هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین در پایان با اشاره به مسابقات سراسری قران کریم در شهرستان در هفته پیش رو عنوان کرد: روز سه شنبه بیش از ۴۰۰ حافظ قران از سراسر کشور در شهرستان حضور میابند.

 

درج دیدگاه

بایگانی

خرداد ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اردیبهشت    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱