• کدخبر: 47433
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۲۷ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۶/۱۹
  • چاپ خبــر
امام جمعه گلشهر:

مدیریت مناسک حج باید از حکومت آل سعود گرفته شود

حجت الاسلام موسوی تصریح کرد: باید مسولیت اداره حج به دست شورایی متشکل از همه کشورهای اسلامی داده شود تا دیگر شاهد فجایعی همچون فاجعه منا نباشیم.

به گزارش  دیار عالمان، حجت الاسلام والمسلمین سید علی موسوی خراسانی درنماز جمعه این هفته که در مسجد جامع گلشهر برگزار شد گفت: حکومت آل سعود به دلیل بی کفایتی و بی لیاقتی نباید در اداره مناسک حج دخالت کند.
وی افزود: باید اداره حج را از این حکومت صهیونیستی گرفت و اجازه نداد فجایعی همچون فاجعه منا رخ دهد.
موسوی خراسانی تصریح کرد: باید آل سعود از جانب کشورهای اسلامی محکوم شود و مورد بازخواست قرار بگیرد که چرا این فاجعه رخ داده است.
امام جمعه گلشهر بامورد خطاب قرار دادن حکام فاسد آل سعود بیان کرد: چرا جواب گویی این فجایع نیستید، مسلمانی کشته شده است حال فرض را براین بگذاریم که غیر عمد بوده است ولی به دست شما بوده و بر اثر بی برنامه گی وبی کفایتی شما این اتفاق رخ داده است چرا جواب گویی این پرسش ها نیستید.
وی تاکید کرد: حسادت و نفرت حکومت سعودی از جمهوری اسلامی ایران به جایی رسیده است که با اقدامات خود باعث متلاطم شدن جهان اسلام شده است و در کشورهای اسلامی همچون عراق و بحرین و سوریه و یمن باعث کشته شدن هزاران زن و کودک بیگناه شده اند.
امام جمعه گلشهر بااشاره به دشمنی آل سعود باجمهوری اسلامی ایران گفت: آنها حاظرند برای ضربه زدن به ایران به خود نیز آسیب بزنند و نمونه بارز این اقدامات قیمت نفت بود که با افزایش تولید باعث کاهش قیمت نفت و آسیب به تمام کشور های تولید کننده نفت از جمله خودشان زدند.
موسوی خراسانی با اشاره به سخنان محمد سید طنطاوی شیخ الازهر مصر اظهار داشت: شعیان نه که خود اهل سنت نیز این بی صفتان را مسلمان نمیدانند و از اقدامات آنها اعلام انزجار میکنند و مخالف اسلامی هستند که حکومت عربستان سعودی آن را اجرا میکند.
وی در پایان بیان کرد: آل سعود نتنها از اهل تسنن بلکه مسلمان نیز نیستند حتی پایین تر انسان نیز نیستند چون هیچ انسانی کارهای این ظالمان را تایید نمیکنند.
انتهای پیام/ع

درج دیدگاه

بایگانی

شهریور ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 1
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰۳۱