دیار عالمان

تنها با ایستادگی انقلاب به هدف غایی خود می رسد

کدخبر: 47960
شهریور ۳۱, ۱۳۹۵ در ساعت ۶:۴۴ ب.ظ

به گزارش دیار عالمان، [1] سرهنگ’محمد اسماعیل علیشاهی’ گفت:  ایستادگی و مقاومت در ادامه مسیر انقلاب همواره مد نظر مسئولان باشد چرا که انقلاب ما تنها با ایستادگی و مقاومت می تواند به هدف غایی خود برسد.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت گلپایگان امروز در نشست خبری خود که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد اظهار کرد: نمود این ایستادگی و مقاومت را امروز ما در غالب بیداری کشورهای اسلامی که برگرفته از انقلاب ملت شجاع ایران و حاکمیت اسلامی است شاهد هستیم.

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: استقلالی که ما در حکومت اسلامی خود به دنبال آن هستیم به معنای انزواطلبی نیست بلکه نشانه غرور و سربلندی با تکیه بر توانمندی های فردی است.

سرهنگ علیشاهی با بیان اهمیت دفاع مقدس و لزوم استفاده از تجارب این جنگ تحمیلی در مدیریت کشور عنوان کرد: مدیریت صحیح هشت سال دفاع مقدس باید در بهبود وضعیت اقتصاد و مدیریت سیاسی و فرهنگی کشور تعمیم یابد.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت گلپایگان با اشاره به لزوم مبارزه با دشمن و  اطاعت نکردن از دشمن در همه سطوح سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و غیره خاطرنشان کرد: کوتاهی و مسامحه گری برخی افراد همچون ابوموسی اشعری باعث شد امیرالمومنین ۲۵ سال خانه نشین شود.

وی با تاکید بر لزوم قاطعیت و صراحت لهجه با دشمن اظهار کرد: کلید واژه اصلی جهاد کبیر بحث تبیین برگرفته از قران است.

سرهنگ علیشاهی با یاداوری ۲۵۰۰ سال رژیم شاهنشاهی و از دست دادن خاک ایران در اعصار متفاوت بیان کرد: برای اولین بار در ۲۵۰ سال گذشته ملت ایران وجبی از خاک خود را با وجود دست های خالی و به برکت وجود رزمندگان شجاع خود به دشمن نداد.

فرمانده سپاه ناحیه گلپایگان در ادامه از برگزاری ۴۳ عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در شهرستان خبر داد.

وی برگزاری یادواره شهدا، تجلیل از رزمندگان و ایثارگران،دیدار با خانواده شهدا، همایش پیاده روی خانوادگی، اجرای صبحگاه و نواختن زنگ مقاومت در مدارس، برگزاری همایش های بصیرتی، برپایی ایستگاه های صلواتی، ویزیت رایگان پزشکان در محل نماز جمعه و مناطق محروم، اجرای برنامه های ورزشی، غبارروبی، عطر افشانی و گل گذاری قبور شهدا و حضور بسیجیان در نماز جمعه را از برنامه های بزرگداشت هفته دفاع مقدس در این شهرستان عنوان کرد.


[1] دیار عالمان،: http://www.diarealeman.ir/

[2] تصویر: http://diarealeman.ir/uploads/2016/09/IMG_6634.jpg

[3] تصویر: http://diarealeman.ir/uploads/2016/09/IMG_6635.jpg