• کدخبر: 48342
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۳۷ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۷/۶
  • چاپ خبــر
ماینده ولی فقیه در ناحیه سپاه گلپایگان

تجارب هشت ساله دفاع موجب امنیت امروز است

حجت الاسلام و المسلمین مردانی تصریح کرد:هیچ کس با ثروت میلیاردی امنیتی زیر موشک باران ندارد، امنیت مهم ترین نعمت و دستاوردی است که در ابران وجود دارد، امری که در کشورهای خاورمیانه وجود ندارد.

به گزارش دیار عالمان، حجت الاسلام و المسلمین مهران مردانی نماینده ولی فقیه در ناحیه سپاه گلپایگان در گفت و گویی اختصاصی با خبرنگار دیارعالمان به تبیین برخی دستاوردهای امروزی کشور از هشت سال دفاع مقدس پرداخت و عنوان کرد: امروز متوجه این سخن امام خمینی (ره) می شویم که  جنگ  برای جمهوری اسلامی نعمت است، زیرا امروز از دستاورهای آن درحال بهره برداری هستیم.
نماینده ولی فقیه در ناحیه سپاه گلپایگان گفت: هشت سال دفاع انسانهایی را تربیت کرد که امروزه در مناصب و مسئولیت های نظامی، فرهنگی، سیاسی، سازندگی و اجتماعی حضور دارند که درست در نا امن ترین منطقه جهان،هم امنیت در همه ی نقاط کشور برقرار کرده اند و هم امید است که کشتی انقلاب به سرانجام هدف خود برساند.
حجت الاسلام و المسلمین مردانی تشربح کرد: در سالهای آغازین انقلاب، تفرقه و چند دستگی در کشور دیده می شد و حتی برخی ساز جدایی از کشور را کوک کرده بودند اما سالهای دفاع سبب همدلی عمومی در سرتاسر کشور تاجایی که جمعیت خرمشهر ۳۶ میلیون نفر شد، همدلی و اتحادی که تاکنون ادامه یافته و موجب پیشرفت کشور را فراهم آورده است.
وی ادامه داد: هنگامی که صدام با همکاری سی کشور به ایران حمله کرد، دنیا حتی حاضر نشد به ما سیم خاردار بدهد و جوانهای غیور ایرانی جرقه های خودکفایی در عرصه نظامی زدند، الان درعرصه نظامی به خود کفایی رسیدیم و قدرت موشکی دنیا شدیم، تا جایی که به راحتی سردار ایرانی دشمنان را تشر می زند که اگر چشم طمع به این خاک داشته باشند جنگلی از موشک بر سرشان خواهند دید، تجارب هشت ساله دفاع موجب امنیت امروز است.
نماینده ولی فقیه در ناحیه سپاه گلپایگان با اشاره به مشکلات اقتصادی کنونی تصریح کرد: هیچ کس با ثروت میلیاردی امنیتی زیر موشک باران ندارد، امنیت مهم ترین نعمت و دستاوردی است که در ابران وجود دارد، امری که در کشورهای خاورمیانه وجود ندارد.
حجت الاسلام و المسلمین مردانی با بیان هجوم جنگ نرم بر ارزشها و دامنگیر بودن معضلات آن در میان خانواده ها، بیان کرد: امر به معروف و نهی از منکر واجب دینی که و ظیفه آحاد جامعه است، تذکرات باید همه جانبه باشد تا همان گونه که ضد ارزشی چون بی حجابی کم کم نفوذ کرد تا با فراگیری  واجب الهی ،اثر ضد ارزش ها را کاهش و بی تاثیر کنیم.
انتهای پیام/

درج دیدگاه

بایگانی

شهریور ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« خرداد    
 1
۲۳۴۵۶۷۸
۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵
۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲
۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹
۳۰۳۱