• کدخبر: 48738
  • تاریخ انتشار خبر: ۳:۳۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۷/۱۶
  • چاپ خبــر
امام جمعه گلشهر

نتیجه کنارگذاشتن نیروهای بسیجی؛ توافق های ننگینی مانند توافق FATFاست

حجت الاسلام موسوی خراسانی تصریح کرد: زمانی که نیروهای انقلابی و بسیجی از پست ها و مسولیت ها کنار گذاشته میشوند باید انتظار چنین توافقات ننگینی را نیز داشته باشیم.

به گزارش دیار عالمان،حجت الاسلام والمسلمین سید علی موسوی خراسانی در خطبه نماز جمعه این هفته که در مسجد جامع گلشهر برگزار شد ضمن انتقاد شدید از دولت در رابطه با توافق نامه ی جلوگیری از پولشویی و مبارزه باتروریسم در ضمینه معاملات بانکی گفت: از نظر دولت محترم حزب الله لبنان تروریست است یا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی!!
وی افزود: چرا چنین توافق نامه ای باید به دست مسولان جمهوری اسلامی امضا شود؟!
حجت الاسلام موسوی خراسانی تصریح کرد: در توافق نامه FATF آقایان قبول کرده اند قوانین ضد تروریسم آمریکا و متحدان آن راقبول کنند! به این معنی که حزب الله لبنان و سازمان های فلسطینی و نظام سوریه که از دید آنها از سازمان های تروریستی شناخته میشوند از دید ماهم همینطور باشد!!.
امام جمعه گلشهر بیان کرد: چه شخصی به شما اجازه داده چنین توافقی را امضا کنید؟!
وی اظهار داشت: اگر ایرانی ها بخواهند معاملاتی بالای پانزده هزار دلار داشته باشند باید به آمریکا اطلاع بدهند، آیا این ذلت نیست؟!
موسوی خراسانی تاکید کرد: آیا این غیر از تسلیم شدن دربرابر کفر و طاغوتیان است؟
وی گفت : ما تااین حد ذلیل شده ایم که هر چه دشمنان ما گفتند اطاعت کنیم؟ هرچه دستور دادند، هر شخص و سازمانی راتحریم کردند ماهم تحریم کنیم؟!
امام جمعه گلشهر گفت: یکی از سازمان هایی که آنها تحریم کردند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، پس ما هم باید سپاه خودمان، نیروی خودمان را تحریم کنیم؟!
حجت الاسلام موسوی خراسانی تشریح کرد: چرا پای این توافق نامه ها را امضا میکنید؟ پس شما چه تفاوتی باآقای خاتمی ودولت اصلاحات دارید که نامه به جورج بوش نوشت و گفت شما هرچه از مابخواهید ما همان را انجام میدهیم؟؟
وی ضمن انتقاد شدید از توافق نامه برجام تصریح کرد: شما که میگفتید با توافق نامه برجام تمام تحریم ها را لغو کرده اید پس این تحریم جدید دوباره چیست؟؟
امام جمعه گلشهر ادامه داد: چرا دولت از توضیح دادن به امت اسلامی فرار میکند، شما دارید با امت اسلامی چهکار میکنید؟ با خون بیست پنج هزار شهید چه کاری انجام میدهید؟!چرا جواب نمیدهید؟
وی در پایان گفت: زمانی که مردم سکوت میکنند، زمانی که نیروهای بسیجی و تمام نیروهای انقلابی و ارزشی را از مدیریت جامعه کنار گذاشته شودنتیجه آن همین توافقات ننگین و بی اساس میشود .
انتهای پیام/

درج دیدگاه

بایگانی

خرداد ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اردیبهشت    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱