• کدخبر: 48741
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۱۳ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۵/۰۷/۱۶
  • چاپ خبــر
امام جمعه گلپایگان

هدف از برنامه های کودک صهیونیستی تغییر هویت نسل آینده مسلمانان است

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی با توجه به جایگاه کودک در آیین اسلام، والدین را به مطالعه آموزه های دینی در مورد تربیت کودک فراخواند.

به گزارش دیار عالمان،  امام جمعه گلپایگان در خطبه های نمازجمعه این هفته که در مصلی شهرستان برگزار شد، گفت: جهاد کبیر یعنی بی اعتمادی کامل به دشمن که امروز آمریکا و استکبار جهانی نماینده آن است ،همان طور که رهبر معظم انقلاب بارها به بی اعتمادی خود نسبت به آمریکا را با صراحت بیان کردند ولی بعضی باور نکردند.
حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا اسماعیلی به بدعهدی آمریکا اشاره و بیان کرد: ربیس جمهور در سازمان ملل به جا آمریکا را بدعهد معرفی کرد، کشورهای اروپایی نیز به بد عهدی آمریکایی ها اذعان کرده اند، آمریکا همواره بد عهد و بی اعتماد نشان داده است.
وی به آتش بس سوریه اشاره و ادامه داد: اگر اعتماد به این آتش بس ادامه می یافت، آمریکا رییس جمهور سوریه را برکنار و داعش را پیروز میدان می کرد،چنان که بمب های خودش را به جای آنکه بر قاتلان کودکان سوری بریزد بر حامیان کودکان و ارتش سوریه ریخت.
خطیب نماز جمعه گلپایگان با گرامی داشت روز کودک عنوان کرد:هدف از برنامه های کودکی که توسط صهیونیست ها و استکبار جهانی تولید و در کشورهای اسلامی عرضه می شود تغییر هویت نسل آینده مسلمانان است.
حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی با توجه به جایگاه کودک در آیین اسلام،  والدین را به مطالعه آموزه های دینی در مورد تربیت کودک فراخواند.
وی با گرامی داشت ایام محرم، عزاداران حسینی را به برپایی امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اسلامی شد و تصریح کرد: فریاد امام حسین ع بر بی تفاوتی هاو بی غیرتی ها و بی دردی ها بود، عزادار امام حسین ع نیز نباید بی تفاوت بماند.

امام جمعه گلپایگان با اشاره به روز جهانی پست ،جامعه اسلامی را به گرفتن درس امانت داری از این شغل شریف توصیه کرد

درج دیدگاه