• کدخبر: 48778
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۱۴ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۵/۰۷/۱۷
  • چاپ خبــر

انتقال شرکت دامپروی به گلپایگان موجب رشد منطقه می شود/ دامداران گلپایگانی نگران نباشند

نماینده گلپایگان و خوانسار بعد از ظهر امروز به منظور ارزیابی شرایط منطقه جهت انتقال یکی از مجتمع های بزرگ دامداری از اصفهان به گلپایگان از شرکت شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان بازدید کرد.

به گزارش دیار عالمان، نماینده گلپایگان و خوانسار بعد از ظهر امروز به منظور ارزیابی شرایط منطقه جهت انتقال یکی از مجتمع های بزرگ دامداری از اصفهان به گلپایگان از شرکت شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان بازدید کرد.
مدیر عامل شرکت پگاه گلپایگان در این دیدار، با اشاره به جایگاه فعلی شرکت و اقدامات صورت گرفته جهت افزایش صادرات محصولات به کشورهای مختلف، تصریح کرد: تلاش این شرکت همواره در راستای تولید محصولاتی با کیفیت و فراتر از استانداردهای ملی و همتراز با استاندارهای اروپایی است.
مهندس عبدالله قدوسی، با برشمردن موانع صادرات، ابراز امیدواری کرد: در صورت رفع این موانع شاهد رشد چشمگیر صادرات محصولات لبنی به دیگر کشورها خواهیم بود.
وی افتتاح طرح های منطقه ای را که به افزایش تولید شیر با کیفیت بینجامد مفید دانست.
در ادامه این نشست، منتخب مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی، با بازدید از قسمت های مختلف خطوط تولید محصولات، اقدامات صورت گرفته جهت صادرات محصولات و اخذ کد IR را مثبت ارزیابی کرد و جهت رفع موانع پیش رو قول مساعد داد.
بختیار با اشاره به  طرح انتقال مجتمع بزرگ دامداری فکا با بیش از ۹ هزار راس دام از اصفهان به گلپایگان، تببین کرد: با توجه به داشتن زیر ساخت های لازم در شهر گلپایگان و نزدیکی صنایع تبدیلی به محل احداث این مجتمع، مزیت های این پروژه قابل توجه خواهد بود.
در حاشیه این جلسه مدیر روابط عمومی پگاه گلپایگان، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار دیار عالمان، دست آوردهای این جلسه را مفید ارزیابی کرد.
مهندس حقیقت تصریح کرد: ایجاد مجتمع دامداری در جوار یکی از بزرگترین کارخانجات لبنی ایران به لحاظ مساحت با توجه به فراهم بودن زیر ساختهای لازم در مجموع مفیدخواهد بود.
وی ادامه داد:  دامداران گلپایگانی از این اتفاق نگران نباشند چرا که افتتاح این طرح در کل سبب رشد و پیشرفت منطقه و رفاه جامعه می گردد.

درج دیدگاه

بایگانی

دی ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« مهر    
 123456
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰