• کدخبر: 49259
  • تاریخ انتشار خبر: ۲:۲۷ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۷/۲۹
  • چاپ خبــر
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلپایگان:

ملت ایران امسال رساتر از همیشه فریاد «مرگ بر آمریکا» را به گوش جهانیان خواهد رساند

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تصریح کرد: امید است با استعانت از خداوند و حضور گسترده عموم مردم ولایتمدار شهرستان گلپایگان و شرکت ویژه، فرهنگیان، دانش‌آموزان، بسیجیان، دانشجویان و غیره در ساعت ۹ صبح میدان ۱۷ شهریور با عزمی راسخ و بصیرت سیاسی و دینی ۱۳ آبان ۱۳۹۵ را به روزی درس آموز برای استکبار جهانی تبدیل کنند.

به گزارش دیار عالمان، فرمانده سپاه گلپایگان در جلسه برنامه ریزی ستاد ۱۳ ابات که امروز صبح برگزار شد با اشاره به بیانات رهبری اظهار کرد: تجربه به ما نشان داده است هر زمان به روحیه انقلابی تکیه کردیم پیش رفتیم و اگر از ارزش ها کوتاه امدیم عقب ماندیم.

سرهنگ علیشاهی در ادامه از حضور دو گردان بیت المقدس در راهپیمایی روز ۱۳ آبان خبر داد.

سرهنگ جباری در گفت و گو با خبرنگار دیار عالمان در این جلسه که با حضور ۲۵ نفر از مدیران شهرستانی برگزار شد، بیان کرد: وقتى که یک ملت تصمیم میگیرد بایستد، وقتى که به حمایت الهى و به قدرت درونى خود و استعداد درونى خود باور داشت و باور کرد، چیزى نمیتواند جلوى او را بگیرد.

مسئول ستاد ۱۳ آبان با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای خاطرنشان کرد: مبارزه با استکبار ویژگی انسان های با عزّت و صاحب کرامت است ،چرا که آنچه استکبار مورد هجمه قرار می دهد ارتباط مستقیم با عزّت و کرامت انسان ها دارد.
وی افزود: ۱۳ آبان “روز ملی مبارزه با استکبار جهانی” بهترین فرصت و مناسبت برای اعلام پویائی، نشاط و آمادگی ملت بیدار و بیدارگر ایران اسلامی در این مبارزۀ بی امان است.
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه ملت بزرگ ایران با تأکید بر حضور جدّی و معتقدانه در صفوف مجاهدان “جهاد کبیر” ۱۳ آبان ۱۳۹۵ را روز نمایش عظیم عزّت خواهی و قدرتمندی خود در برابر استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای مستکبر قرار داده تصریح کرد: ملت با غریو فریاد های “مرگ بر آمریکا و مرگ بر استکبار” اثبات خواهد کرد که هیچ تهدید، توجیه و نظریه پردازی مادّی و غیر الهی، آنان را از حضور در مسیر عزّت قرآنی ، تفکر عاشورائی و قرار گرفتن در اردوگاه موحّدین و مبارزه کنندگان با دشمنان خدا و بشریت باز نخواهد داشت.

وی افزود: ما نیک می داند که با یاری خداوند قادر متعال بر ظالمین غلبه خواهیم کرد و امسال رساتر از همیشه فریاد “مرگ بر آمریکا”ی خود را به گوش جهانیان خواهیم رساند.
صادق جباری مسئول ستاد ۱۳ آبان شهرستان یاداور شد: دو ستاد فرعی در شهرهای گوگد و گلشهر و تشکیل ۱۱ کمیته اجرای ستاد مرکزی را همراهی خواهند کرد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پایان تصریح کرد: امید است با استعانت از خداوند و حضور گسترده عموم مردم ولایتمدار شهرستان گلپایگان و شرکت ویژه، فرهنگیان، دانش‌آموزان، بسیجیان، دانشجویان و غیره در ساعت ۹ صبح میدان ۱۷ شهریور با عزمی راسخ و بصیرت سیاسی و دینی ۱۳ آبان ۱۳۹۵ را به روزی درس آموز برای استکبار جهانی تبدیل کنند.

درج دیدگاه

بایگانی

خرداد ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اردیبهشت    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱