• کدخبر: 50406
  • تاریخ انتشار خبر: ۱:۰۷ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲
  • چاپ خبــر
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان

انقلابی گری شناسنامه اصلی بسیج است

حجت الاسلام مردانی انقلابی گری و عمل انقلابی و ولایتمداری را سه شاخصه بارز بسیج دانست وافزود نیروی بسیج تنهادر مسیر ولایت و رهبری گام بر می دارد و در حقیقت انقلابی گری و ولایتمداری شناسنامه اصلی بسیج است

به گزارش  دیار عالمان، مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج گلپایگان یکی از عوامل اصلی موفقیت کشور در عرصه های مختلف را حاکم شدن روحیه و تفکر بسیجی و عمل انقلابی دانست.

حجت الاسلام مردانی ضمن تسلیت ایام عزاداری آل الله و اربعین حسینی و گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد:بسیج عامل صلابت و اقتدار ایران اسلامی و نیروی پر تلاش در راستای حفاظت و پاسداری از آرمان ها واهداف والای انقلاب است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه گلپایگان ،نهاد انقلابی بسیج را ثمره اخلاص ؛بصیرت؛ معرفت؛ و توحید نشأت گرفته از اسلام و مکتب اهل بیت (علیهم السلام) و شجاعت و ایستادگی برگرفته از فرهنگ عاشورا در وجود حضرت امام خمینی (ره)دانست.

وی بابیان اینکه هفته بسیج فرصتی برای تجدید توان و تقویت روحیه بسیجی درسطح جامعه است،اظهار کرد: بسیج و بسیجی همواره مورد وثوق حضرت آقا بوده واین بالاترین و بهترین افتخار برای نیروهای بسیجی است .

حجت الاسلام والمسلمین مردانی در ادامه افزود :بنا به فرموده مقام عظمای ولایت،بسیج شجره طیبه و نشانه قدرت الهی است و بسیج معجزه انقلاب و رکن محکمی برای انقلاب و مهم ترین وماندگارترین یادگار امام راحل عظیم الشأن است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه گلپایگان، گره خوردن روحیه انقلابی و ایمان به خدا و ایستادگی در برابر کفار و استکبار جهانی با فرهنگ بسیجی را تحول آفرین دانست و گفت مردم در نظام اسلامی با دیدگاه ها و سلایق مختلف زندگی می کنند اما همه آنها در مسئله ایمان به خدا و مبارزه با نظام سلطه که دو شاخصه مهم انقلابی گری هستند با یکدیگر مشترکند که این اشتراک دیدگاه، ضامن بقاء و صیانت از اسلام و انقلاب خواهد بود.

وی با تاکید براینکه بسیج یک تشکل نظامی نیست تصریح کرد:بسیج یک شجره طیبه و برآمده ازاخلاص و تدین مردم ولایت مدار وسد محکمی در برابر دشمنان ومستکبران عالم است .

حجت الاسلام والمسلمین مردانی در پایان انقلابی گری و عمل انقلابی و ولایتمداری را سه شاخصه بارز بسیج دانست و افزود نیروی بسیج تنها در مسیر ولایت و رهبری گام بر می دارد و در حقیقت انقلابی گری و ولایتمداری شناسنامه اصلی بسیج است.

انتهای پیام//

درج دیدگاه

بایگانی

فروردین ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اسفند   اردیبهشت »
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱