• کدخبر: 50445
  • تاریخ انتشار خبر: ۴:۴۱ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۳
  • چاپ خبــر
نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان خوانسار

تحریم شیوه متداول برای سرکوب همه انقلاب ها است

حجت الاسلام والمسلمین نوری با اشاره به اینکه نبرد تبلیغاتی مقدمه نبرد تسلیحاتی است عنوان کرد: کسی که در جبهه تبلیغات عقب نشینی کند در صحنه و نبرد تسلیحاتی نیز نمی تواند مدافع ارزش ها باشد.

به گزارش  دیار عالمان، نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان خوانسار گفت: از ابتدا تاریخ تاکنون دشمن برای سرکوب انقلاب ها از شیوه تحریم استفاده می کرده است که حتی اگر در تاریخ نیز نظاره گر باشیم  می بینیم دشمن چه در شعب ابیطالب، چه در قیام امام حسین از این شیوه استفاده کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین محمد نوری در همایش متمرکز بسیج که در سالن بصیرت برگزار شد اظهار کرد: تاریخ همواره تکرار می شود و اگر امروز کاخ سفیدی هست که منشا فتنه و تحریف در جهان است در گذشته نیز کاخ سبز اموی وجود داشته است.

وی با اشاره به اینکه ما جبهه وسطی نداریم و باید یا انقلابی بود و یا ضد انقلاب تصریح کرد: کسانی که روحیه انقلابی ندارند نباید برای کشور پا به مذاکره گذارند.

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان خوانسار با بیان دیدگاه بسیار نادرست کدخدایی امریکا خاطرنشان کرد: ما در هر کجا بتوانیم باید منافع امریکا را مورد تهدید قرار دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین نوری با اشاره به اینکه نبرد تبلیغاتی مقدمه نبرد تسلیحاتی است عنوان کرد: کسی که در جبهه تبلیغات عقب نشینی کند در صحنه و نبرد تسلیحاتی نیز نمی تواند مدافع ارزش ها باشد.

وی در پایان با بیان دیدگاه جهادی و لزوم ایجاد محیط پرشور برای جوانان در بسیج یاداور شد: بسیج برای دشمنان بیم افرین و برای دوستان امید افرین است.

برخی افراد در کشور به دنبال به فراموشی سپردن روحیه انقلابی هستند

فرمانده سپاه ناحیه گلپایگان در ادامه با اشاره به اینکه بسیج دیگر مختص ایران نیست بیان کرد: امروز در کشورهایی چون سوریه و لبنان و عراق و غیره از این تفکر بنیان گذار کبیر انقلاب الگوبرداری کردند.

سرهنگ محمداسماعیل علیشاهی با بیان اینکه باید روحیه انقلابی در بین مسئولین و مردم پررنگ تر شود خاطرنشان کرد: برخی افراد در کشور به دنبال به فراموشی سپردن روحیه انقلابی هستند.

وی افزود: نگاه برخی به برون مرزها نشان از بی توجهی به دیدگاه اقتصاد مقاومتی است.

فرمانده سپاه ناحیه گلپایگان گفت: بسیجیان با تفکر و تبیین روحیه انقلابی گری مسیر پر پیچ و خم انقلاب اسلامی را به سرعت هموار می کند.

درج دیدگاه

بایگانی

خرداد ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اردیبهشت    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱