• کدخبر: 50452
  • تاریخ انتشار خبر: ۶:۲۱ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۳
  • چاپ خبــر
هادی سیاسی گلپایگان:

امروز حرف اول را در جهان ایمان می زند و نه سلاح

ناطقی با اشاره به تاکیدات شهدا بر حفظ اسلام، ولایت، بصیرت و وحدت در جامعه گفت: ولایت فقیه ستون خیمه انقلاب است که دشمن برای آسیب زدن به آن دست به هر اقدامی خواهد زد.

به گزارش دیار عالمان، هادی سیاسی گلپایگان با اشاره به ایستادگی شهدا در میدان های نبرد و جایگاه جمهوری اسلامی در منطقه گفت: امروز آنچه در دنیا حرف اول را می زند ایمان انسان ها است و نه سلاحشان.

محمد مهدی ناطقی در مراسم یادواره دانش آموزی که امروز ظهر در دبیرستان نیکان برگزار شد اظهار کرد: امروز به برکت قدرت نمایی ولایت و بسیجیان ایران یکی از امن ترین کشور های منطقه است.

وی با اشاره به اینکه روزگاری همه عربستان را جزیره ثبات میدانستند تصریح کرد: امروز شاهد هستیم این کشور با مشکلات عدیده ای رو به رو است.

هادی سیاسی گلپایگان با بیان اینکه حرکت ۲۵ میلیونی اربعین با شعار لبیک یاحسین یکی از نشانه های تحقق بیان رهبر معظم انقلاب در مورد خوش بین بودن به آینده است عنوان کرد: حرکت ایجاد شده یکی از برکات انقلاب اسلامی است.

ناطقی بیان کرد: راه شهدا امتداد راه ۱۲۴ هزار پیامبر الهی است که برای هدایت مردم به سمت راه روشن قدم برداشتند.

وی با اشاره به تاکیدات شهدا بر حفظ اسلام، ولایت، بصیرت و وحدت در جامعه گفت: ولایت فقیه ستون خیمه انقلاب است که دشمن برای آسیب زدن به ان دست به هر اقدامی خواهد زد.

این هادی سیاسی در پایان یاداور شد: روزانه هزاران شبکه برای اسلام هراسی و شیعه هراسی در حال فعالیت هستند و ما نیز باید هوشیار باشیم چون در این تبلیغات دشمن ستون خیمه انقلاب را هدف گرفته است.

درج دیدگاه

بایگانی

خرداد ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« اردیبهشت    
 1234
۵۶۷۸۹۱۰۱۱
۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸
۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵
۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱