• کدخبر: 50500
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۱۶ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۵/۰۹/۴
  • چاپ خبــر

غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدای گلپایگان به روایت دوربین دیار عالمان

فرمانده سپاه گلپایگان گفت: گلپایگان ۲۷۲ شهید دارد که از این تعداد ده شهید گمنام هستند و گلزار شهدای شهر گلپایگان میعاد گاه ۱۰۸ پیکر مطهر ا این عزیزان است

به گزارش  دیار عالمان، مردم ولایت مدار شهرستان گلپایگان عصر امروز همزمان با سراسر کشور با حضور در گلزارهای شهید شهرستان، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.
این مراسم در گلزار شهدای شهر گلپایگان با وجود برودت هوا با استقبال خوب بسیجیان انجام شد.
در حاشیه این آیین، خبرنگار دیارعالمان در گفتگوی اختصاصی با فرمانده ناحیه مقاومت سپاه گلپایگان در زمینه این برنامه به گفت و گو پرداخت.
سرهنگ علی علیشاهی، بسیج انقلابی گری و خدمتگذاری را رمز هفته پربرکت بسیج ذکر کرد و ادامه داد : این روزها مصادف با ۳۷ امین سالگرد تشکیل شجره طیبه صالحین به فرمان امام راحل است و لذا به همراه بسیجیان خواهر و برادر و همکاران ناحیه مقاومت بسیج در پنجمین روز هفته بسیج با حضور در گلزار شهدا، قبور مطهر شهدا را غبار روبی و عطر افشانی میکنیم تا ان شاءالله همواره پیرو راه شهدا و امام راحل، معمار حاکمیت دینی در ایران اسلامی باشیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، برگزاری همایش باشکوه اقتدار بسیجیان در ۵ آذر در شهرستان را همزمان با سراسر کشور از دیگر برنامه های پیش رو در هفته بسیج برشمرد.
وی یادآور شد : گلپایگان ۲۷۲ شهید دارد که از این تعداد ده شهید گمنام هستند و گلزار شهدای شهر گلپایگان میعاد گاه ۱۰۸ پیکر مطهر ا این عزیزان است.
سرهنگ علیشاهی هدف از حضور مردم در برنامه های این چنین را تجدید پیمان و بستن عهدی دیگر بعد از ۳۷ سال با امام و شهدا عنوان کرد و خاطر نشان کرد: نسل سوم و چهارم انقلاب با گذشت این همه سال یاد این عزیزان را با تاسی به ایشان گرامی می دارد.

درج دیدگاه

بایگانی

اردیبهشت ۱۳۹۸
ش ی د س چ پ ج
« فروردین    
 123456
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰۳۱